BILLA - Mleté a burgery v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě BILLA na produkt Mleté a burgery platné od -. Získejte zde nejnovější letáky obchodu BILLA na produkt Mleté a burgery a ušetřete tak své peníze.

V obchodě BILLA najdete produkt Mleté a burgery za výhodnou cenu 89,90 Kč. Tato slevová akce platí od 22.6. do 28.6.2022. Pokud si výrobek Mleté a burgery chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu BILLA.

Výrobek Mleté a burgery ale můžete výhodně koupit i v dalších obchodech – v akci je například v obchodě MAKRO, stojí tam 14,50 Kč.

Přehled cen

Prodejce
Produkt Popis
Platnost
Cena
BILLA
 
BILLA
mleté maso, mleté maso míchané
Mělněné maso vepřové + hovězí - cena za 600 g 100 g = 14,98 Kč  

*

89,90 Kč
BILLA
 
BILLA
mleté maso
Mělněné maso vepřové - cena za 600 g 100 g = 14,98 Kč  

*

89,90 Kč
BILLA
 
BILLA
mleté maso
VOCÍLKA Mělněné maso vepřové - cena za 600 g 100 g = 14,98 Kč  

*

89,90 Kč
BILLA
 
BILLA
mleté maso viz leták viz leták
BILLA
 
BILLA
mleté maso míchané viz leták viz leták
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Mleté a burgery v letácích BILLA

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu BILLA na produkt Mleté a burgery a máme nejnovější akční letáky obchodu BILLA na produkt Mleté a burgery hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt Mleté a burgery právě v obchodě BILLA, můžete hledat stejný produkt Mleté a burgery i v jiných obchodech jako - nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: mandlový dort, mnichovské klobásky, mačky, magnetická písmenka, magnetické číslice, malovací tabulka, maňásek, Marimer, masážní olej, mast na prsní bradavky. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte Mleté a burgery

Nejnovější letáky