Leták MÖBELIX *

Leták MÖBELIX *

1 ... 18 20
Leták MÖBELIX - Produkty v akci - Electrolux, robotický vysavač, ruční vysavač, podlaha, tyčový vysavač, kartáč, vysavač. Strana 18.
1 ... 18 20

Prolistujte si tento leták obchodu MÖBELIX platný od - do - a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 20 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Nábytek. Tento leták MÖBELIX nabízí slevy na více než 107 produktů, které určitě patří mezi zboží, co rádi a často kupujete! Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě MÖBELIX ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 20. Na aktuální stránce najdete akce na electrolux, robotický vysavač, ruční vysavač, podlaha, tyčový vysavač, kartáč, vysavač, nicméně MÖBELIX v celém letáku nabízí mnoho dalších slev např. na chladnička, police, mrazák, kombinovaná chladnička, led osvětlení, baterie, váha, kamera, mixér, robotický vysavač. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě MÖBELIX, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

Produkty v tomto letáku

Vychutnejte si nový zážitek z vysávání Akumulátorové vysavače s výkonem klasických vysavačů přinášejí jedinečnou volnost pohybu. Skvěle se hodí do větších i menších domácností. Vyberte si model, který přesně splní vaše představy - robotický nebo tyčový vysavač s ruční jednotkou či speciální hubicí, která dokonale lešti podlahy. PURE Q9 ergorapido PowerPro HOOWAPIDO Čistě na jeden dotyk Specialista na tvrdé podlahy Špičkový design akonstrukční řešení se snadným ovládáním zaručují nejtiší provoz tyčových vysavačů Electrolux. Všestranný 2 v1- tyčový a ruční vysavač s nízkou hmotností a le pší manévrovací schopností díky technologii Easy SteerTM. Unikátní technologie BrushRollCleanTM dovoluje vyčistit kartáč pouhým sešlápnutím pedálu. Hubice PowerPro Roller s optimální šířkou vysaje jemný prach i větší nečistoty a navíc tvrdé podlahy přeleští. POWERPRO PURE 19.2 ergorapido Vysávejte odkudkoliv Praktický a vždy po ruce Trojúhelníkový robotický vysavač se systémem 3D VisionTM se snadno pohybuje po celé domácnosti, aniž by někde uvízl. Díky technologii PowerBrushTM s bočním kartáčem a magne- tickým upevněním vyčistí každý kout. Optimalizované nabíjení zajistí až 20 minut provozu v tichém režimu. 2 v1- tyčový a ruční vysavač s techno- logil BrushRollCleanT dovoluje vyčistit kartáč pouhým sešlápnutím pedálu. Superflexibilní otočná hubice s LED osvětlením a technologií 180° Easy- Steer TM umožní snadnou manipulaci kolem nábytku. Přes mobilní aplikaci si můžete úklid naplánovat kdykoliv, i když nejste doma.

MÖBELIX letáky

TOP letáky