Albert - Móda v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Albert na produkt Móda platné od -. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Albert na produkt Móda a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Albert najdete produkt Móda za výhodnou cenu 199,00 Kč. Tato slevová akce platí od 29.6. do 5.7.2022. Pokud si výrobek Móda chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Albert.

Výrobek Móda ale můžete výhodně koupit i v dalších obchodech – v akci je například v obchodě PENNY, stojí tam 11,90 Kč.

Přehled cen

Prodejce
Produkt Popis
Platnost
Cena
Albert Supermarket
 
Albert Supermarket
biopantofle, pantofle
Biopantofle celokožené* - • 1 pár • dámské vel. 36–41 • pánské vel. 41–46 • různé barvy  

*

199,00 Kč
Albert Hypermarket
 
Albert Hypermarket
kufr
Cestovní kufr Travelite* • vel. S 37 l: 39,5 × 55 × 20 cm • v nabídce také vel. M 65 l: 45 × 67 × 26 cm za 1699 Kč a vel. L 100 l: 51 × 77 × 29 cm za 1999 Kč -  
1 399,00 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Móda v letácích Albert

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Albert na produkt Móda a máme nejnovější akční letáky obchodu Albert na produkt Móda hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt Móda právě v obchodě Albert, můžete hledat stejný produkt Móda i v jiných obchodech jako - nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: mleté maso krůtí, mandlový dort, mačky, magnetická písmenka, magnetické číslice, malovací tabulka, maňásek, Marimer, masážní olej, mast na prsní bradavky. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte Móda

Nejnovější letáky