PENNY - Mražené dezerty a dorty v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě PENNY na produkt Mražené dezerty a dorty platné od -. Získejte zde nejnovější letáky obchodu PENNY na produkt Mražené dezerty a dorty a ušetřete tak své peníze.

V obchodě PENNY najdete produkt Mražené dezerty a dorty za výhodnou cenu 49,90 Kč. Tato slevová akce platí od 30.6. do 6.7.2022. Pokud si výrobek Mražené dezerty a dorty chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu PENNY.

Přehled cen

Prodejce
Produkt Popis
Platnost
Cena
PENNY
 
PENNY
zmrzlinový dort
VANILKOVÁ ZMRZLINA VIENNETTA - 650 ml 100 ml 7,68 Kč  
49,90 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Mražené dezerty a dorty v letácích PENNY

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu PENNY na produkt Mražené dezerty a dorty a máme nejnovější akční letáky obchodu PENNY na produkt Mražené dezerty a dorty hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt Mražené dezerty a dorty právě v obchodě PENNY, můžete hledat stejný produkt Mražené dezerty a dorty i v jiných obchodech jako - nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: mleté maso krůtí, mandlový dort, mačky, magnetická písmenka, magnetické číslice, malovací tabulka, maňásek, Marimer, masážní olej, mast na prsní bradavky. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte Mražené dezerty a dorty

Nejnovější letáky