Leták Můj obchod - 26.5.2023 - 8.6.2023 - str. 1 *

Leták Můj obchod - 26.5.2023 - 8.6.2023 - Produkty v akci - zmrzlina, nanuk, Calippo, Pom-Bär, Chio, chipsy, slaný snack, světlé pivo, Velkopopovický Kozel, pivo, alkohol. Strana 1.
Leták Můj obchod - 26.5.2023 - 8.6.2023 - Produkty v akci - zmrzlina, nanuk, Calippo, Pom-Bär, Chio, chipsy, slaný snack, světlé pivo, Velkopopovický Kozel, pivo, alkohol. Strana 1.

Prolistujte si tento leták obchodu Můj obchod platný od 26.5.2023 do 8.6.2023 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 2 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Tento leták Můj obchod nabízí slevy na více než 53 produktů, které určitě patří mezi zboží, co rádi a často kupujete! Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Můj obchod ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 2. Na aktuální stránce najdete akce na světlé pivo, zmrzlina, nanuk, Velkopopovický Kozel, Pom-Bär, Chio, chipsy, nicméně Můj obchod v celém letáku nabízí mnoho dalších slev např. na hermelín, šunka, vodka, zakysaná smetana, žervé. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Můj obchod, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný ve všech prodejnách Můj obchod

Zobrazit další
 

Nejoblíbenější produkty

Pivo

V České republice se vypije nejvíce piva v přepočtu na počet obyvatel ze všech zemí na světě. Za rok v průměru každý vypije téměř tři stovky piv.

Češi jsou největšími konzumenty piva v akci na světě

Pád Železné opony po roce 1989 umožnil v naší zemi i rozvoj soukromého podnikání a jistě vás nepřekvapí, že se to týká i vaření piva.

V České republice je v současné době celkem 67 velkých pivovarů a všechny se bez problémů uživí. To ale není zdaleka vše, do celkového výčtu musíme zařadit i minipivovary, které rovněž úspěšně prosperují. Těch je dokonce mnohem více, kupříkladu v Praze jich naleznete celkem 44, podobný počet jich je ve Středočeském kraji a celkový počet minipivovarů v České republice, které jsou v provozu, je úctyhodné číslo – 392. Necelé čtyři stovky malých soukromých pivovarů a spolu s nimi téměř sedm desítek velkých pivovarů na tak malou zemi, co se týče rozlohy a počtu obyvatel, je skutečně enormní počet.

 
Velkopopovický Kozel

O tom, že reklama je skutečně mocná, a hlavně přináší neomezené možnosti pro své tvůrce, by mohly hovořit plechovky s logem českého piva Kozel. Před několika lety byly právě dvě plechovky Kozel vypuštěny až do vesmíru a odtud se snášely zpět k Zemi. Musely být z pochopitelných důvodů prázdné, ale i tak byl efekt dokonalý. Plechovka na tmavé pivo se dokonce dostala téměř o kilometr výše nežli světlé. Tento úspěšný pokus o reklamní tah se ale neuskutečnil v České republice, nýbrž v Rusku. Tam se totiž jedná o nejprodávanější české pivo. A nejen tam. Podle průzkumů je Velkopopovický Kozel neoblíbenější českou značkou po celém světě. To je jistě dobrá zpráva pro milovníky Velkopopovického Kozla, kteří navíc rádi cestují. Nikdy nezůstanou bez své oblíbené značky piva. Výrobci vaří Kozla stále podle tradičních výrobních postupů s použitím kvalitních českých surovin. Právě proto dostalo pivo Kozel prestižní ocenění a je držitelem ochranné známky České pivo.

 
Můjobchod To dobré máte blízko Skvělá nabídka pro děti i dospělé! Nabídka platí: 26. 5. - 8. 6. 2023 Calippo • více druhů ● • cena za 105 ml Skvělá cena Caippo POM-BAR Strawberry Pom-Bär • více druhů • cena za 50 g $3 DÁREK SPORTOVNÍ VAK REPOR 27,90 100 ml = 26,57 Kč POMBAR Original 26,9⁰ 90 100 g = 53,80 Kč 717 Chio POMBAR J Sammy FAURA Kozel 10° • světlé výčepní pivo • cena za 500 ml Chio Kozel 1874 10 POMBAR HALAA Chio A Fozel 10 13,50 100 ml = 2,70 Kč Záloha na lahev 3 Kč. Skvělá cena PON-BAR za 2 ks POM-BÄR 50 g podle vlastního výběru Nabídka platí do vydání zásob dárků nebo do vyprodání zboží.

Další letáky Můj obchod

Nejnovější letáky