Teta drogerie - Nike v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Teta drogerie na produkt Nike platné od 12.5.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Teta drogerie na produkt Nike a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Teta drogerie najdete produkt Nike za výhodnou cenu 149,90 Kč. Tato slevová akce platí od 12.5. do 23.5.2022. Pokud si výrobek Nike chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Teta drogerie.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Nike - DNS 75 ml, různé druhy  

*

149,90 Kč

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Nike v letácích Teta drogerie

 

Nike - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Teta drogerie na produkt Nike a máme nejnovější akční letáky obchodu Teta drogerie na produkt Nike hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt Nike právě v obchodě Teta drogerie, můžete hledat stejný produkt Nike i v jiných obchodech jako - nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: nabíjecí svítilna, nákrčník, Nasivin, Naturline, Navitel, nemrznoucí směs, nemrznoucí ventil, Nikon, Ninja, nízké kozačky. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte Nike

Nejnovější letáky