Teta drogerie - Nivea v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Teta drogerie na produkt Nivea platné od 12.5.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Teta drogerie na produkt Nivea a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Teta drogerie najdete produkt Nivea za výhodnou cenu 49,90 Kč. Tato slevová akce platí od 12.5. do 23.5.2022. Pokud si výrobek Nivea chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Teta drogerie.

Výrobek Nivea ale můžete výhodně koupit i v dalších obchodech – v akci je například v obchodě TOP drogerie, stojí tam 19,90 Kč.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Nivea pánský krém 30 ml - ke každému výrobku na holení, nebo po holení zn. Nivea pánský krém 30 ml zdarma * dárek vezměte z regálu, do vyčerpání zásob  

*

49,90 Kč
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Nivea laky, tužidla -  

*

69,90 Kč
Teta drogerie
 
Teta drogerie
nivea šampony 400 ml -  

*

79,90 Kč
Teta drogerie
 
Teta drogerie
nivea micelární šampony 400 ml, různé druhy -  

*

89,90 Kč
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Nivea Rose touch nebo Sensitive micelární voda 400 ml -  

*

99,90 Kč

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

arrow
 

Nivea v letácích Teta drogerie

 

Nivea - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Teta drogerie na produkt Nivea a máme nejnovější akční letáky obchodu Teta drogerie na produkt Nivea hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt Nivea právě v obchodě Teta drogerie, můžete hledat stejný produkt Nivea i v jiných obchodech jako Prima Drogerie, Astur & Qanto velkoobchod, Barvy a laky drogerie, dm drogerie, MAKRO nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: nabíjecí svítilna, nákrčník, Nasivin, Naturline, Navitel, nemrznoucí směs, nemrznoucí ventil, Nikon, Ninja, nízké kozačky. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte Nivea

Nejnovější letáky