Nůžky na živý plot - akce a ceny

Hledáte akce a slevy na produkt nůžky na živý plot? Pravděpodobně trávíte hodně času přemýšlením, jak ušetřit peníze při nákupu produktů jako je nůžky na živý plot. Na této stránce najdete přehled všech letáků se skvělými cenami produktu nůžky na živý plot.

Výrobek nůžky na živý plot je za výhodnou cenu momentálně k dispozici například v obchodě Lidl. Můžete jej pořídit za 899,00 Kč, tato akce platí od 13.6. do 26.6.2022.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Lidl
 
Lidl
Elektrické nůžky na živý plot - • počet kmitů: 2 800 min-1 • délka řezu: cca 60 cm • max. Ø větve: cca 18 mm • příkon: 600 W  

*

899,00 Kč
Baumax
 
Baumax
viz leták viz leták
Fieldmann
 
Fieldmann
viz leták viz leták
Fieldmann
 
Fieldmann
viz leták viz leták
Fieldmann
 
Fieldmann
viz leták viz leták
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

arrow
 

Nůžky na živý plot v letácích

 

Nůžky na živý plot - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

S námi získejte ty nejlepší nabídky
U nás na webu Kompas Slev víme o všech akcích, nabídkách a slevách dostupných pro produkt nůžky na živý plot. Umíme najít ty nejlepší slevy na produkt nůžky na živý plot a jako první se dozvíte, pokud bude nůžky na živý plot v akci za zvýhodněné ceny. Takto můžete ušetřit při svých nákupech nemalé částky. Stačí se podívat na bohatou nabídku z letáků, ve kterých můžete najít skvělé ceny pro produkt nůžky na živý plot.

Zkontrolujte cenu produktu nůžky na živý plot u svých oblíbených prodejců
Pokud chcete ušetřit peníze, stačí kliknout na jeden z letáků a podívat se, kolik právě stojí vámi hledaný produkt u některého z oblíbených obchodníků Baumax, Lidl. Abyste měli hledání v akcích snazší, můžete si v nalezených letácích vyfiltrovat jen ty, které patří konkrétní značce. Nezapomeňte, že na stránkách Kompas Slev můžete získat slevy pro širokou škálu dalších produktů. Podívejte se na skvělé nabídky, které pro vás máme, a začněte při svých nákupech jednoduše šetřit.
Máme všechny letáky a katalogy od těch nejlepších obchodníků z celého Česka, díky tomu si můžete velice snadno porovnávat mezi svými oblíbenými obchody a zjistit, kde ušetříte nejvíce peněz. Na stránkách Kompas Slev to jde snadno a rychle!

Podívejte se na další letáky!
Podívejte se na aktuální letáky a akce a zjistíte, jak výhodně můžete nakoupit tyto vaše oblíbené produkty: 100PER, 3BiT, 3D puzzle, 4K monitor, 4Slim. Právě zde na webu Kompas Slev je vše na jednom místě, stačí jen kliknout a vybrat si z mnoha úžasných nabídek. A určitě se často vracejte, protože my neustále pracujeme na zdokonalování našich služeb a denně přinášíme nové propagační akce a slevy, abychom vám mohli nabídnout ty nejnižší ceny!

Kde koupíte nůžky na živý plot

Nejnovější letáky