O2 - pobočky a otevírací doba

Zde najdete všechny informace o obchodu O2, včetně poboček obchodu O2 a otevíracích hodin pro pobočky obchodu O2. Zde na webu Kompas Slev můžete získat všechny potřebné informace, jako jsou adresy a otevírací doby vašeho oblíbeného obchodu, kterým je právě obchod O2.


Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O2

Společnost O2 je tu už dlouho, přesněji od roku 1994, kdy však tato ještě nenesla svůj dnešní název. A od samého počátku se v jejím případě jednalo o telekomunikační firmu, nabízející něco, co se dá jednoznačně charakterizovat jako moderní a pokrokové. 

A dnes tomu není jinak. Tím, co nám dnes tato společnost poskytuje, jsou jak neomezené mobilní tarify, tak třeba předplacená karta, volání z domova i roaming, dobíjení kreditu či prodej mobilních zařízení. A neméně významnou úlohu tu sehrává i vše, co může O2 nabídnout z oblasti internetu, tedy O2 internet a v jeho rámci internet na doma i v zahraničí, internet mobilní a také O2 TV.

Potřebujete mapy, Google překladač, a má přitom být rychlost internetu dostatečně vysoká? Pak jste právě na https://www.o2.cz/ na správném místě. Právě to vám tu dokážou nabídnout a také poskytnout. A pokud je vaším objektem zájmu spíše možnost posílat SMS zdarma a k tomu si dopřávat nádavkem výhodné tarify, které provází třeba i odměna za dobití? Ani v tom případě tu nepřijdete zkrátka. Pokud si pak toužíte pořídit nový a vysoce kvalitní, ne-li přímo dokonalý tablet či jiné zařízení, jste tu opět správně. 

A neprohloupí ani ti, jejichž největší zálibou je vysedávání u televize. Protože ta poskytovaná touto společností skýtá unikátní možnost, jak si ji užívat, a to ať už jde o filmy, zprávy, pořady pro děti, sport, v němž nechybí ani Liga mistrů, a podobně. Zdejší program nabízí něco pro každého, ať už je tento zaměřen jakkoliv. A aby tomu tak bylo, stačí si jednoduše pořídit příslušný set-top box. Všechny produkty najdete a můžete spravovat přes online rozhraní Moje O2. 

Nejnovější letáky

Prodejci - telekomunikace