Baumax - obývací stěna v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Baumax na produkt obývací stěna platné od 1.6.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Baumax na produkt obývací stěna a ušetřete tak své peníze.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Baumax
 
Baumax
viz leták viz leták
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Obývací stěna v letácích Baumax

 

Obývací stěna - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Baumax na produkt obývací stěna a máme nejnovější akční letáky obchodu Baumax na produkt obývací stěna hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt obývací stěna právě v obchodě Baumax, můžete hledat stejný produkt obývací stěna i v jiných obchodech jako KASVO, XXXLutz, Black Red White, ASKO, SCONTO NÁBYTEK nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: ochrana na bezpečnostní pásy, obkládačky, oboustranná kobercová páska, obraz s rámem, obuv na suchý zip, odmrazovač, odrážedlo, odvodňovací žlab, ohřívač kojeneckých lahví, olej na vousy. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte obývací stěna

Nejnovější letáky