Informace o obchodu OFFICEO

Zde najdete všechny informace o obchodu OFFICEO.


Letáky OFFICEO
Letáky OFFICEO
Letáky OFFICEO

Přečtěte si více

O společnosti OFFICEO

Firma je jedním z předních distributor kancelářských potřeb, papíru a spotřebního materiálu. Zakoupíte zde hlavně tonery a inkoustové náplně. Kromě toho pořídíte v OFFICEO také nábytek do kanceláře, drogistické vybavení nebo občerstvení. Objednávku zboží uděláte pohodlně online. V nabídce najdete přes 15 tisíc výrobků, z toho 1 000 výrobků vlastní značky Q-Connect. Inspirujte se a najděte pro sebe to nejlepší vybavení do kanceláře. Nechcete platit víc, než musíte? Tak sledujte pravidelně akční letáky a nakupte zboží ještě výhodněji ve slevě. Na kompasslev.cz budete o všech akcích vědět včas.

Proč nakupovat v Büroprofi?

Prohlédněte si katalog a vyberte si vybavení a potřeby pro kancelář. V sortimentu najdete opravdu vše, například děrovačky, sešívačky, plánovací diáře, fotografický papír, Centropen fixy, barely na vodu nebo konferenční desky. To vše na jednom místě a za fantastickou cenu. Svým dětem tu navíc pořídíte školní potřeby a pomůcky 365 dní v roce. Pokud je zboží na skladě, máte ho u sebe doma za 24 hodin. Kromě vlastní značky zakoupíte v e-shopu také značky Centropen, Esselte, Pilot a mnoho dalších. Na e-shopu se snadno a rychle vyznáte. Využijte také funkci rychlé objednávky, stačí, když se zaregistrujete a přihlásíte. Jako registrovaný zákazník si v klidu prohlédnete také svoje starší objednávky a o všech budete mít přehled.

Akční letáky Büroprofi

Prohlédněte si akční letáky a nakupte kancelářské pomůcky ještě výhodněji. Proč budete kupovat zboží za plnou cenu, když v akci nakoupíte chytře a výhodně právě nyní? Na kompasslev.cz budete vědět o všech novinkách i akcích na zboží ze sortimentu Büroprofi. Pravidelné letáky vám přinášíme na kompasslev.cz ve vysoké kvalitě ve formátu PDF.

Lokace a provozní doba Büroprofi

Zboží nakoupíte online na e-shopu https://online.officeo.cz. Nenechte se omezovat místem ani otevírací dobou. Psací potřeby, úložné boxy, drogerii, občerstvení a nábytek nyní pořídíte se slevou za bezkonkurenční cenu. Stačí, když budete sledovat akční letáky. O výběru zboží se můžete poradit online.