Kubík - oplatky v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Kubík na produkt oplatky platné od -. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Kubík na produkt oplatky a ušetřete tak své peníze.

 
Aktuální letáky
 
Oplatky - vývoj nejnižší ceny
Vývoj výskytu v letácích
Archivní letáky

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Kubík
 
Kubík
Oplatka Siesta 35 g - Vybrané druhy   NEPLATNÝ LETÁK
1.6.-7.6.2021
6,90 Kč
Kubík
 
Kubík
Oplatka Siesta 35 g - Vybrané druhy   NEPLATNÝ LETÁK
8.6.-14.6.2021
6,90 Kč
Kubík
 
Kubík
Oplatka Siesta 35 g - Vybrané druhy   NEPLATNÝ LETÁK
10.8.-16.8.2021
6,90 Kč
Kubík
 
Kubík
Oplatka Siesta 35 g - Vybrané druhy   NEPLATNÝ LETÁK
17.8.-30.8.2021
6,90 Kč
Kubík
 
Kubík
Oplatka Lina 60 g - • Vybrané druhy • 100 g = 18,17   NEPLATNÝ LETÁK
2.2.-8.2.2021
10,90 Kč
arrow
 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Kubík na produkt oplatky a máme nejnovější akční letáky obchodu Kubík na produkt oplatky hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt oplatky právě v obchodě Kubík, můžete hledat stejný produkt oplatky i v jiných obchodech jako PENNY, Kaufland, Albert Hypermarket, Globus, TESCO nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: ochrana na bezpečnostní pásy, obkladový panel, odsavač vlhkosti, okapové systémy, ovocné stromky, obkládačky, oboustranná kobercová páska, obraz s rámem, obuv na suchý zip, ocelové dveře. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Podobné produkty


O společnosti Kubík

Firma Kubík působí na trhu už 29 let. Jedná se o ryze českou rodinnou firmu, která má opravdu široký záběr. Kubík se věnuje prodeji potravin, provozuje síť kaváren s rychlým občerstvením YES Café, prodává bytový textil a funguje také jako cestovní kancelář Kubík Travel. Pobočky Kubíka naleznete například v Hradci Králové, Pardubicích, Moravské Třebové nebo v Peci pod Sněžkou. Sledujte pravidelně akční letáky a nenechte si ujít žádnou mimořádně zajímavou nabídku slev. Všechny akce najdete na jednom místě na kompasslev.cz. S námi se o všech nabídkách dozvíte včas.

Oplatky - prodejci

Nejnovější letáky

Produkty

Prodejci