Orsay - pobočky a otevírací doba

Orsay - pobočky a otevírací doba

Zde najdete všechny informace o obchodu Orsay, včetně lokalit obchodu Orsay a otevíracích hodin pro pobočky obchodu Orsay. Zde na webu Kompas Slev můžete získat všechny potřebné informace, jako jsou adresy a otevírací doby vašeho oblíbeného obchodu, kterým je právě obchod Orsay.


Letáky Orsay
Letáky Orsay
Letáky Orsay

O společnosti Orsay

Orsay naleznete většinou jako součást obchodních center. Firma prodává módní kousky oblečení výhradně pro ženy. Celkem provozuje 680 obchodů s nejnovějšími trendy. Určitým znakem je mladiství styl oblečení, který podtrhne individualitu každé ženy. V Orsay se obléknete pro volný čas stejně dobře jako do práce nebo na nějakou společenskou událost. Orsay je na trhu již 40 let a svoje prodejny otevřel ve 26 zemích světa. Sledujte pravidelně akční letáky Orsay a nenechte si ujít žádnou mimořádně výhodnou nabídku slev. Akční zboží za zlomek původní ceny zakoupíte právě nyní buď v kamenných prodejnách nebo na e-shopu.

Proč nakupovat v Orsay?

V prodejnách seženete nejenom novinky, ale i výprodejové outfity, které rozhodně udělají parádu ve vašem šatníku. Sháníte nové šaty pro mimořádnou událost, sukni, kardigan, tričko, kalhoty, krásný šátek nebo snad plavky pro nadcházející letní sezónu? V Orsay najdete vše na jednom místě. Kabáty i svetry perfektně padnou, jsou z kvalitních a příjemných materiálů. Svůj outfit snadno doplníte taky botami nebo kabelkami z dílny Orsay. Veškeré produkty najdete v katalogu nebo slevovém letáku. Právě nyní se připojte ke klubu Orsay. Díky tomuto členství získáte ještě lepší výhody a slevy. Za své dosavadní nákupy získáte body, a tak dosáhnete na opravdu vynikající nabídky.

Akční letáky Orsay

Prolistujte si pravidelný leták Orsay a objevte módní kousky zboží, které jdou právě teď do slev. Udělejte si radost novým kouskem oblečení až se 70% slevou. Na kompasslev.cz vás o všech mimořádných akcích informujeme včas prostřednictvím letáku ve vysoké kvalitě ve formátu PDF. Udělejte radost sobě nebo někomu blízkému. Kromě oblečení najdete v Orsay také doplňky, kabelky, boty nebo bižuterii. Tak neplaťte za zboží víc, než je nutné. Právě teď ho můžete mít za zlomek původní ceny.

Lokace a provozní doba Orsay

Prodejny najdete po celé České republice například v Praze nebo v Brně. Otevírací doba se liší v závislosti na konkrétní prodejně. Většinou se ale Orsay nachází v prostorách obchodních center, takže se řídí jejich otevírací dobou, která bývá od 9:00-20:00. Prohlédněte si aktuální leták z pohodlí vašeho domova a vybírejte módní kousky za skvělé ceny.