Teta drogerie - osvěžovač vzduchu v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Teta drogerie na produkt osvěžovač vzduchu platné od 26.5.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Teta drogerie na produkt osvěžovač vzduchu a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Teta drogerie najdete produkt osvěžovač vzduchu za výhodnou cenu 99,90 Kč. Tato slevová akce platí od 26.5. do 6.6.2022. Pokud si výrobek osvěžovač vzduchu chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Teta drogerie.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Glade gel 2x 150 g, různé druhy - pro členy Teta Klubu cena 74,93  

*

99,90 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Osvěžovač vzduchu v letácích Teta drogerie

 

Osvěžovač vzduchu - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Teta drogerie na produkt osvěžovač vzduchu a máme nejnovější akční letáky obchodu Teta drogerie na produkt osvěžovač vzduchu hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt osvěžovač vzduchu právě v obchodě Teta drogerie, můžete hledat stejný produkt osvěžovač vzduchu i v jiných obchodech jako dm drogerie, MAKRO, coop TERNO, Albert Hypermarket, Dedra nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: ochrana na bezpečnostní pásy, obkladový panel, ovocné stromky, obkládačky, oboustranná kobercová páska, obraz s rámem, obuv na suchý zip, obvazová vata, oční maska, odmrazovač. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte osvěžovač vzduchu

Nejnovější letáky