Ovoce a zelenina - Aktuální ceny z letáků

Hledáte akce a slevy na produkt Ovoce a zelenina? Pravděpodobně trávíte hodně času přemýšlením, jak ušetřit peníze při nákupu produktů jako je Ovoce a zelenina. Na této stránce najdete přehled všech letáků se skvělými cenami produktu Ovoce a zelenina.

Výrobek Ovoce a zelenina je za výhodnou cenu momentálně k dispozici například v obchodě PENNY. Můžete jej pořídit za 5,90 Kč, tato akce platí od 11.8. do 17.8.2022.

Výrobek Ovoce a zelenina je dnes hned v několika akcích, se slevou ho můžete koupit v obchodech Albert Hypermarket, Albert Supermarket, BILLA, Globus, Kaufland, MAKRO, PENNY. Za vůbec nejnižší cenu můžete produkt Ovoce a zelenina pořídit v obchodech PENNY, v právě probíhající akci tam stojí 5,90 Kč.

Kategorie - Ovoce a zelenina

Kategorie - Ovoce a zelenina

Přehled cen

Prodejce
Produkt Popis
Platnost
Cena
PENNY
 
PENNY
rajčata cherry
RAJČATA CHERRY - volné cena za 100 g  
5,90 Kč
PENNY
 
PENNY
brambory
BRAMBORY KOZUMNÍ RANÉ - volné Cena za 1kg  
7,90 Kč
MAKRO
 
MAKRO
cibulka lahůdková
CIBULKA LAHŮDKOVÁ - • bal.: 1 svazek • cena za 1 svazek  
7,90 Kč
Globus
 
Globus
ředkvičky
Ředkvičky červené - svazek 1 ks  

*

7,90 Kč
MAKRO
 
MAKRO
brambory
České brambory konzumní rané neprané - • vel.: příčný průměr 35+ mm • bal.: síť 25 kg • cena za 1 kg  
8,50 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

arrow
 

Ovoce a zelenina v letácích

 

S námi získejte ty nejlepší nabídky
U nás na webu Kompas Slev víme o všech akcích, nabídkách a slevách dostupných pro produkt Ovoce a zelenina. Umíme najít ty nejlepší slevy na produkt Ovoce a zelenina a jako první se dozvíte, pokud bude Ovoce a zelenina v akci za zvýhodněné ceny. Takto můžete ušetřit při svých nákupech nemalé částky. Stačí se podívat na bohatou nabídku z letáků, ve kterých můžete najít skvělé ceny pro produkt Ovoce a zelenina.

Zkontrolujte cenu produktu Ovoce a zelenina u svých oblíbených prodejců
Pokud chcete ušetřit peníze, stačí kliknout na jeden z letáků a podívat se, kolik právě stojí vámi hledaný produkt u některého z oblíbených obchodníků -. Abyste měli hledání v akcích snazší, můžete si v nalezených letácích vyfiltrovat jen ty, které patří konkrétní značce. Nezapomeňte, že na stránkách Kompas Slev můžete získat slevy pro širokou škálu dalších produktů. Podívejte se na skvělé nabídky, které pro vás máme, a začněte při svých nákupech jednoduše šetřit.
Máme všechny letáky a katalogy od těch nejlepších obchodníků z celého Česka, díky tomu si můžete velice snadno porovnávat mezi svými oblíbenými obchody a zjistit, kde ušetříte nejvíce peněz. Na stránkách Kompas Slev to jde snadno a rychle!

Podívejte se na další letáky!
Podívejte se na aktuální letáky a akce a zjistíte, jak výhodně můžete nakoupit tyto vaše oblíbené produkty: 100PER, 3BiT, 4Slim, 7UP, 7 Days. Právě zde na webu Kompas Slev je vše na jednom místě, stačí jen kliknout a vybrat si z mnoha úžasných nabídek. A určitě se často vracejte, protože my neustále pracujeme na zdokonalování našich služeb a denně přinášíme nové propagační akce a slevy, abychom vám mohli nabídnout ty nejnižší ceny!

Kde koupíte Ovoce a zelenina

Nejnovější letáky