Teta drogerie - paletka v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Teta drogerie na produkt paletka platné od 12.5.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Teta drogerie na produkt paletka a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Teta drogerie najdete produkt paletka za výhodnou cenu 341,63 Kč. Tato slevová akce platí od 12.5. do 23.5.2022. Pokud si výrobek paletka chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Teta drogerie.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Masterpiece, Paletka očních stínů -  

*

341,63 Kč

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Paletka v letácích Teta drogerie

 

Paletka - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Teta drogerie na produkt paletka a máme nejnovější akční letáky obchodu Teta drogerie na produkt paletka hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt paletka právě v obchodě Teta drogerie, můžete hledat stejný produkt paletka i v jiných obchodech jako Astur & Qanto velkoobchod, UNI HOBBY, AVON, JIP, OFFICEO nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: párkový salát, pouzdro na notebook, protihluková deska, průtokový ohřívač vody, pulover, parka, Palmex, Paralen, Paralen Grip, parfémová sašetka. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte paletka

Nejnovější letáky