Teta drogerie - parfém v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Teta drogerie na produkt parfém platné od 12.5.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Teta drogerie na produkt parfém a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Teta drogerie najdete produkt parfém za výhodnou cenu 64,90 Kč. Tato slevová akce platí od 12.5. do 23.5.2022. Pokud si výrobek parfém chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Teta drogerie.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Teta drogerie
 
Teta drogerie
miniparfém jablko - dámské EDP 20 ml, různé druhy  

*

64,90 Kč

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Parfém v letácích Teta drogerie

 

Parfém - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Teta drogerie na produkt parfém a máme nejnovější akční letáky obchodu Teta drogerie na produkt parfém hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt parfém právě v obchodě Teta drogerie, můžete hledat stejný produkt parfém i v jiných obchodech jako Dedra, BetterStyle, AVON, Lékárna AVE, Barvy a laky drogerie nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: párkový salát, pouzdro na notebook, protihluková deska, průtokový ohřívač vody, pulover, parka, Palmex, Paralen, Paralen Grip, parfémová sašetka. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte parfém

Nejnovější letáky