Teta drogerie - Parfémy, deodoranty a tělové spreje v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Teta drogerie na produkt Parfémy, deodoranty a tělové spreje platné od -. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Teta drogerie na produkt Parfémy, deodoranty a tělové spreje a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Teta drogerie najdete produkt Parfémy, deodoranty a tělové spreje za výhodnou cenu 49,90 Kč. Tato slevová akce platí od 23.6. do 3.7.2022. Pokud si výrobek Parfémy, deodoranty a tělové spreje chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Teta drogerie.

Výrobek Parfémy, deodoranty a tělové spreje ale můžete výhodně koupit i v dalších obchodech – v akci je například v obchodě BILLA, stojí tam 34,90 Kč.

Přehled cen

Prodejce
Produkt Popis
Platnost
Cena
Teta drogerie
 
Teta drogerie
deodorant, deosprej, kuličkový deodorant, deo stick
Fa deodoranty sprej, stick, roll-on, 40, 50 a 150 ml, různé druhy -  

*

49,90 Kč
Teta drogerie
 
Teta drogerie
deodorant, antiperspirant
nivea deodorant a antiperspirant 200 ml, různé druhy -  

*

59,90 Kč
Teta drogerie
 
Teta drogerie
STR8
Str8 - sprchový gel 250 ml, různé druhy * v akci též STR8, voda po holení 100 ml - 269,90/169,90  

*

59,90 Kč
Teta drogerie
 
Teta drogerie
deodorant, antiperspirant
adidas dámské nebo pánské antiperspirant spreje 150 ml, různé druhy -  

*

69,90 Kč
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Rexona, deodorant, deosprej, deo stick
Rexona Max PRO spreje a sticky 45, 50 a 100 ml, různé druhy -  

*

99,90 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

arrow
 

Parfémy, deodoranty a tělové spreje v letácích Teta drogerie

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Teta drogerie na produkt Parfémy, deodoranty a tělové spreje a máme nejnovější akční letáky obchodu Teta drogerie na produkt Parfémy, deodoranty a tělové spreje hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt Parfémy, deodoranty a tělové spreje právě v obchodě Teta drogerie, můžete hledat stejný produkt Parfémy, deodoranty a tělové spreje i v jiných obchodech jako - nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: párkový salát, pokojová anténa, pouzdro na notebook, protihluková deska, průtokový ohřívač vody, pulover, přilba na motorku, parka, Paralen, Paralen Grip. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte Parfémy, deodoranty a tělové spreje

Nejnovější letáky