Kaufland - Parní a robotické čističe v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Kaufland na produkt Parní a robotické čističe platné od -. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Kaufland na produkt Parní a robotické čističe a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Kaufland najdete produkt Parní a robotické čističe za výhodnou cenu 1 699,00 Kč. Tato slevová akce platí od 22.6. do 28.6.2022. Pokud si výrobek Parní a robotické čističe chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Kaufland.

Přehled cen

Prodejce
Produkt Popis
Platnost
Cena
Kaufland
 
Kaufland
parní čistič
PARNÍ ČISTIČ Clean Tenso Leifheit - 6 trysek pro efektivní čištění vysoká teplota páry nádržka na vodu: 550 ml cena za 1 kus  

*

1 699,00 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Parní a robotické čističe v letácích Kaufland

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Kaufland na produkt Parní a robotické čističe a máme nejnovější akční letáky obchodu Kaufland na produkt Parní a robotické čističe hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt Parní a robotické čističe právě v obchodě Kaufland, můžete hledat stejný produkt Parní a robotické čističe i v jiných obchodech jako - nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: párkový salát, pokojová anténa, pouzdro na notebook, protihluková deska, průtokový ohřívač vody, pulover, přilba na motorku, parka, Paralen, Paralen Grip. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte Parní a robotické čističe

Nejnovější letáky