Teta drogerie - paštika pro kočky v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Teta drogerie na produkt paštika pro kočky platné od 12.5.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Teta drogerie na produkt paštika pro kočky a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Teta drogerie najdete produkt paštika pro kočky za výhodnou cenu 99,90 Kč. Tato slevová akce platí od 12.5. do 23.5.2022. Pokud si výrobek paštika pro kočky chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Teta drogerie.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Gourmet Gold - paštiky 8x 85 g, různé druhy  

*

99,90 Kč

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Paštika pro kočky v letácích Teta drogerie

 

Paštika pro kočky - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Teta drogerie na produkt paštika pro kočky a máme nejnovější akční letáky obchodu Teta drogerie na produkt paštika pro kočky hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt paštika pro kočky právě v obchodě Teta drogerie, můžete hledat stejný produkt paštika pro kočky i v jiných obchodech jako Norma nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: párkový salát, pouzdro na notebook, protihluková deska, průtokový ohřívač vody, pulover, parka, Palmex, Paralen, Paralen Grip, parfémová sašetka. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte paštika pro kočky

Nejnovější letáky