Kubík - paštika v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Kubík na produkt paštika platné od -. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Kubík na produkt paštika a ušetřete tak své peníze.

 
Aktuální letáky
 
Paštika - vývoj nejnižší ceny
Vývoj výskytu v letácích
Archivní letáky

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Kubík
 
Kubík
Paštika s pečeným masem -   NEPLATNÝ LETÁK
8.6.-14.6.2021
13,90 Kč
Kubík
 
Kubík
Paštika s pečeným masem -   NEPLATNÝ LETÁK
20.7.-26.7.2021
13,90 Kč
Kubík
 
Kubík
Paštika Krajanka 250 g - Mandlová, játrový sýr   NEPLATNÝ LETÁK
15.6.-21.6.2021
29,90 Kč
Kubík
 
Kubík
Pomazánka Hamé 75 g - Vybrané druhy   NEPLATNÝ LETÁK
22.6.-28.6.2021
16,90 Kč
Kubík
 
Kubík
Paštika Krajanka 100 g - Vybrané druhy   NEPLATNÝ LETÁK
22.6.-28.6.2021
13,90 Kč
arrow
 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Kubík na produkt paštika a máme nejnovější akční letáky obchodu Kubík na produkt paštika hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt paštika právě v obchodě Kubík, můžete hledat stejný produkt paštika i v jiných obchodech jako PENNY, Kaufland, BILLA, Albert Hypermarket, MAKRO nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: párkový salát, pita chléb, pokojová anténa, popelářský vůz, pouzdro na notebook, protihluková deska, průtokový ohřívač vody, polystyren fasádní, přívěs, pulover. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Podobné produkty


O společnosti Kubík

Firma Kubík působí na trhu už 29 let. Jedná se o ryze českou rodinnou firmu, která má opravdu široký záběr. Kubík se věnuje prodeji potravin, provozuje síť kaváren s rychlým občerstvením YES Café, prodává bytový textil a funguje také jako cestovní kancelář Kubík Travel. Pobočky Kubíka naleznete například v Hradci Králové, Pardubicích, Moravské Třebové nebo v Peci pod Sněžkou. Sledujte pravidelně akční letáky a nenechte si ujít žádnou mimořádně zajímavou nabídku slev. Všechny akce najdete na jednom místě na kompasslev.cz. S námi se o všech nabídkách dozvíte včas.

Paštika - prodejci

Nejnovější letáky

Produkty

Prodejci