Pečená šunka - Aktuální ceny z letáků Kaufland

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Kaufland na produkt pečená šunka platné od 10.8.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Kaufland na produkt pečená šunka a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Kaufland najdete produkt pečená šunka za výhodnou cenu 19,90 Kč. Tato slevová akce platí od 10.8. do 16.8.2022. Pokud si výrobek pečená šunka chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Kaufland.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Kaufland
 
Kaufland
CHODURA Pečená šunka - nejvyšší jakosti 100 g  

*

19,90 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Pečená šunka v letácích Kaufland

 

Pečená šunka - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Kaufland na produkt pečená šunka a máme nejnovější akční letáky obchodu Kaufland na produkt pečená šunka hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt pečená šunka právě v obchodě Kaufland, můžete hledat stejný produkt pečená šunka i v jiných obchodech jako BILLA nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: Panýr, plavecké šortky, porézní hadice, přenosná herní konzole, Požárník Sam, plynový ohřívač, prvosenka, plastový dávkovač vody, plynový zářič, Poco. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte pečená šunka

Nejnovější letáky