Teta drogerie - pečivo v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Teta drogerie na produkt pečivo platné od 26.10.2021. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Teta drogerie na produkt pečivo a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Teta drogerie najdete produkt pečivo za výhodnou cenu 39,90 Kč. Tato slevová akce platí od 26.10. do 8.11.2021. Pokud si výrobek pečivo chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Teta drogerie.

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Wasa - Original žitný křupavý chléb 275 g 1 kg = 145,09  
26.10.-8.11.2021

*

39,90 Kč
 
Aktuální letáky
 
Pečivo - vývoj nejnižší ceny
Vývoj výskytu v letácích
Archivní letáky

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Wasa - Original žitný křupavý chléb 275 g 1 kg = 145,09   NEPLATNÝ LETÁK
2.9.-13.9.2021

*

39,90 Kč
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Wasa - Original žitný křupavý chléb 275 g 1 kg = 145,09   NEPLATNÝ LETÁK
14.10.-24.10.2021

*

39,90 Kč
 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Teta drogerie na produkt pečivo a máme nejnovější akční letáky obchodu Teta drogerie na produkt pečivo hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt pečivo právě v obchodě Teta drogerie, můžete hledat stejný produkt pečivo i v jiných obchodech jako JIP, MAKRO, Family Market, Vrtal, Brněnka nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: podmáslí, párkový salát, pokojová anténa, protihluková deska, přilba na motorku, parka, parfémová sašetka, parotěstná pe fólie, pecorino, pelerína. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Podobné produkty


O společnosti Teta

Drogerie Teta se dostává výrazněji do popředí především v posledních letech. Směle konkuruje zavedeným zahraničním značkám drogerie. Podívejte se do letáku Teta. Jistě v něm objevíte něco, co potřebujete a co vás zároveň zaujme svou cenou. Levné nákupy kvalitní drogerie vám budou dělat radost. V mimořádných akčních nabídkách pořídíte například plenky Pampers, Ariel, Persil nebo Nutrilon za výrazně nižší ceny. Nebo si udělejte radost a rozmazlete se dárkem z řad parfémů. Výhodněji nyní nakoupíte také se slevovými kupony drogerie Teta.

Pečivo - prodejci

TOP letáky

Produkty

Prodejci