Perla - akce a ceny

Hledáte akce a slevy na produkt Perla? Pravděpodobně trávíte hodně času přemýšlením, jak ušetřit peníze při nákupu produktů jako je Perla. Na této stránce najdete přehled všech letáků se skvělými cenami produktu Perla.

Výrobek Perla je za výhodnou cenu momentálně k dispozici například v obchodě MAKRO. Můžete jej pořídit za 25,80 Kč, tato akce platí od 30.3. do 24.5.2022.

Výrobek Perla je dnes hned v několika akcích, se slevou ho můžete koupit v obchodech Albert Supermarket, BILLA, Kaufland, MAKRO. Za vůbec nejnižší cenu můžete produkt Perla pořídit v obchodech MAKRO, v právě probíhající akci tam stojí 25,80 Kč.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
MAKRO
 
MAKRO
Perla Tip bal.: 500 g cena za 500 g -  

**

25,80 Kč
MAKRO
 
MAKRO
Perla máslová - • bal.: 12× 500 g, 500 g • cena za 500 g od • další akční ceny také na: ostatní výrobky Perla  

**

27,70 Kč
MAKRO
 
MAKRO
PERLA • máslová, vitaminová, máslová jemně slaná, farmářské máslo • bal.: 500 g • cena za 500 g -  

**

29,70 Kč
MAKRO
 
MAKRO
PERLA • máslová, vitaminová, máslová jemně slaná, farmářské • bal.: 500 g • cena za 500 g Kód zboží: 420890 -  

**

29,70 Kč
BILLA
 
BILLA
Perla - 500 g, více druhů 100 g = 6,98 Kč  

*

34,90 Kč

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

arrow
 

Perla v letácích

 

Perla - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

S námi získejte ty nejlepší nabídky
U nás na webu Kompas Slev víme o všech akcích, nabídkách a slevách dostupných pro produkt Perla. Umíme najít ty nejlepší slevy na produkt Perla a jako první se dozvíte, pokud bude Perla v akci za zvýhodněné ceny. Takto můžete ušetřit při svých nákupech nemalé částky. Stačí se podívat na bohatou nabídku z letáků, ve kterých můžete najít skvělé ceny pro produkt Perla.

Zkontrolujte cenu produktu Perla u svých oblíbených prodejců
Pokud chcete ušetřit peníze, stačí kliknout na jeden z letáků a podívat se, kolik právě stojí vámi hledaný produkt u některého z oblíbených obchodníků Astur & Qanto velkoobchod, Hruška, MAKRO, Enapo, Albert Supermarket, BILLA, Kaufland. Abyste měli hledání v akcích snazší, můžete si v nalezených letácích vyfiltrovat jen ty, které patří konkrétní značce. Nezapomeňte, že na stránkách Kompas Slev můžete získat slevy pro širokou škálu dalších produktů. Podívejte se na skvělé nabídky, které pro vás máme, a začněte při svých nákupech jednoduše šetřit.
Máme všechny letáky a katalogy od těch nejlepších obchodníků z celého Česka, díky tomu si můžete velice snadno porovnávat mezi svými oblíbenými obchody a zjistit, kde ušetříte nejvíce peněz. Na stránkách Kompas Slev to jde snadno a rychle!

Podívejte se na další letáky!
Podívejte se na aktuální letáky a akce a zjistíte, jak výhodně můžete nakoupit tyto vaše oblíbené produkty: 100PER, 3BiT, 3D puzzle, 4Dent, 4Slim. Právě zde na webu Kompas Slev je vše na jednom místě, stačí jen kliknout a vybrat si z mnoha úžasných nabídek. A určitě se často vracejte, protože my neustále pracujeme na zdokonalování našich služeb a denně přinášíme nové propagační akce a slevy, abychom vám mohli nabídnout ty nejnižší ceny!

Kde koupíte Perla

Nejnovější letáky