Perník - akce a ceny

Hledáte akce a slevy na produkt perník? Pravděpodobně trávíte hodně času přemýšlením, jak ušetřit peníze při nákupu produktů jako je perník. Na této stránce najdete přehled všech letáků se skvělými cenami produktu perník.

Výrobek perník je za výhodnou cenu momentálně k dispozici například v obchodě MAKRO. Můžete jej pořídit za 3,90 Kč, tato akce platí od 11.5. do 24.5.2022.

Výrobek perník je dnes hned v několika akcích, se slevou ho můžete koupit v obchodech Kaufland, MAKRO. Za vůbec nejnižší cenu můžete produkt perník pořídit v obchodech MAKRO, v právě probíhající akci tam stojí 3,90 Kč.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
MAKRO
 
MAKRO
Balconi MixMax - • všechny druhy • bal.: 10× 35 g • cena za 35 g  

**

3,90 Kč
MAKRO
 
MAKRO
PERNÍK • jahoda, švestka, malina • bal.: 18× 60 g • cena za 60 g -  

**

4,50 Kč
MAKRO
 
MAKRO
Perník - druhy lze kombinovat • jahoda, švestka, malina • bal.: 36× 60 g • cena za 60 g  

**

4,50 Kč
Kaufland
 
Kaufland
DUBEA Medový perník - Jahodový/Kávový dortík 60 g (=100 g 11,50)  

*

6,90 Kč
MAKRO
 
MAKRO
Medový perník - • všechny druhy • bal.: 18× 60 g, 15× 60 g • cena za 60 g  

**

6,90 Kč

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

arrow
 

Perník v letácích

 

Perník - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

S námi získejte ty nejlepší nabídky
U nás na webu Kompas Slev víme o všech akcích, nabídkách a slevách dostupných pro produkt perník. Umíme najít ty nejlepší slevy na produkt perník a jako první se dozvíte, pokud bude perník v akci za zvýhodněné ceny. Takto můžete ušetřit při svých nákupech nemalé částky. Stačí se podívat na bohatou nabídku z letáků, ve kterých můžete najít skvělé ceny pro produkt perník.

Zkontrolujte cenu produktu perník u svých oblíbených prodejců
Pokud chcete ušetřit peníze, stačí kliknout na jeden z letáků a podívat se, kolik právě stojí vámi hledaný produkt u některého z oblíbených obchodníků JIP, MAKRO, Kaufland. Abyste měli hledání v akcích snazší, můžete si v nalezených letácích vyfiltrovat jen ty, které patří konkrétní značce. Nezapomeňte, že na stránkách Kompas Slev můžete získat slevy pro širokou škálu dalších produktů. Podívejte se na skvělé nabídky, které pro vás máme, a začněte při svých nákupech jednoduše šetřit.
Máme všechny letáky a katalogy od těch nejlepších obchodníků z celého Česka, díky tomu si můžete velice snadno porovnávat mezi svými oblíbenými obchody a zjistit, kde ušetříte nejvíce peněz. Na stránkách Kompas Slev to jde snadno a rychle!

Podívejte se na další letáky!
Podívejte se na aktuální letáky a akce a zjistíte, jak výhodně můžete nakoupit tyto vaše oblíbené produkty: 100PER, 3BiT, 3D puzzle, 4Dent, 4Slim. Právě zde na webu Kompas Slev je vše na jednom místě, stačí jen kliknout a vybrat si z mnoha úžasných nabídek. A určitě se často vracejte, protože my neustále pracujeme na zdokonalování našich služeb a denně přinášíme nové propagační akce a slevy, abychom vám mohli nabídnout ty nejnižší ceny!

Kde koupíte perník

Nejnovější letáky