Letáky a informace o prodejci Pet Center

O společnosti Pet center

Firma Pet center se zaměřuje na prodej výrobků a krmiva pro zvířata. První prodejna vznikla v roce 2000 v Průhonicích a od té doby se může Pet Center pochlubit již 150 prodejnami. Kromě prodejen provozuje Pet center také psí hotel, salón a veterinární kliniky. V sortimentu naleznete širokou nabídku kvalitních krmiv, které každý měsíc můžete nakoupit ve speciálních akcích. Prodejny najdete v obchodních centrech nebo jiných frekventovaných a dobře dostupných místech.

Proč nakupovat v Pet center?

V obchodě pořídíte krmivo od známých výrobců jako je Purina, GimDog Fruity nebo Friskies a získáte tak záruku, že je o vaše domácí mazlíčky dokonale postaráno. Sušené pamlsky, granule, konzervy, ale i náhubky, ptačí klece, přepravky, akvária, filtry do akvárií, misky a mnoho dalšího na vás čeká v Pet center. Navštivte nejbližší pobočku ve velkých i menších městech nebo nakupte v pohodlí vašeho domova online.

Akční letáky Pet center

Prolistujte si časově omezenou akci v letáku Petr center a nakupte krmivo nebo příslušenství pro vašeho mazlíčka ve slevě. Udělejte si chytré zásoby za tu nejlepší cenu. Nabídku na tento týden si prohlédněte v pohodlí vašeho domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky s nabídkou na další období.