Petrklíč - pobočky a otevírací doba

Zde najdete všechny informace o obchodu Petrklíč.


Přečtěte si více

O společnosti Petrklíč

Petrklíč to je český zásilkový obchod s módním, sportovním a domácím oblečením. Jeho hlavním specifikem je prodej větších velikostí, protože respektuje všechny typy postav. Zboží dodávají do obchodu převážně české firmy, a to až do velikosti 70. Kromě oblečení pořídíte na Petrklíči také obuv, doplňky nebo věci do domácnosti. Sledujte pravidelně leták nebo katalog tohoto zásilkového obchodu a nenechte si ujít žádnou mimořádně výhodnou nabídku slev. Móda všeho druhu na vás čeká za zlomek původní ceny. O všech akcích vás budeme informovat na kompasslev.cz. S námi budete o slevách a výprodejích vědět včas.

Proč nakupovat v Petrklíči?

Nemusíte mít míry jako z časopisu, abyste vypadali sexy a nosili skvěle padnoucí a moderní oblečení. I oversize móda může vypadat dokonale. Stačí, když víte, v jakém obchodě hledat. Petrklíč vydává kromě akčních letáků s výhodně zlevněným zbožím také pravidelný katalog, ve kterém naleznete nejnovější módní kousky. Pořídíte zde velikosti 36-70. Pokud se navíc zaregistrujete do VIP programu, získáte permanentní slevu 5 % na všechno. V sekci dámského oblečení pořídíte například krásné šaty nebo bundy za pár korun. Prohlédněte si zboží na e-shopu https://www.petrklic.cz a oblékněte se stylově. Kromě oblečení si ale na e-shopu vyberete také z nabídky bytového textilu, čajů, kávy nebo tematických dekorací. Kromě toho sledujte také blog, kde se dočtete, co zrovna letí nebo různé tipy pro vaši postavu.

Akční letáky Petrklíč

Prolistujte si časově omezenou akci v letáku Petrklíč a nakupte módní kousky do svého šatníku za tu nejlepší možnou cenu. Udělejte si radost. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky na další období. Nakupujte výhodněji a chytře.

Lokace a provozní doba Petrklíč

Společnost sídlí ve Frýdku-Místku. Jedná se o zásilkový obchod, ve kterém můžete objednávat zboží kdykoli a odkudkoli chcete. Zákaznická linka je vám k dispozici od pondělí do pátku vždy od 8:00-17:00. Zboží vám doveze kurýr PPL, Česká pošta nebo si jej nechte poslat do výdejního místa Zásilkovny. Platit můžete hotově nebo kartou na dobírku. Sledujte leták plný slev a nakupujte výhodně.

Nejnovější letáky

Prodejci - oblečení