BILLA - Pickwick v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě BILLA na produkt Pickwick platné od 19.4.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu BILLA na produkt Pickwick a ušetřete tak své peníze.

V obchodě BILLA najdete produkt Pickwick za výhodnou cenu 29,90 Kč. Tato slevová akce platí od 19.4. do 29.5.2022. Pokud si výrobek Pickwick chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu BILLA.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
BILLA
 
BILLA
Pickwick čaj ovocný - zelený, funkční od 30 g, více druhů 100 g = od 74,75 Kč  
29,90 Kč

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Pickwick v letácích BILLA

 

Pickwick - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu BILLA na produkt Pickwick a máme nejnovější akční letáky obchodu BILLA na produkt Pickwick hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt Pickwick právě v obchodě BILLA, můžete hledat stejný produkt Pickwick i v jiných obchodech jako Ratio, Globus, TESCO, coop TERNO, Kubík nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: párkový salát, pouzdro na notebook, protihluková deska, průtokový ohřívač vody, pulover, parka, Palmex, Paralen, Paralen Grip, parfémová sašetka. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte Pickwick

Nejnovější letáky