Leták Pilulka - 12.1.2023 - 28.2.2023 - str. 4 *

4 / 11

Leták Pilulka - 12.1.2023 - 28.2.2023 - Produkty v akci - bioaktivní selen, hlíva, Magne B6, magnézium, rakytník, selen, Vigantolvit, zinek, doplněk stravy, Terezia, přípravek na podporu imunity, lék na stres a úzkost. Strana 4.
4 / 11

Prolistujte si tento leták obchodu Pilulka platný od 12.1.2023 do 28.2.2023 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 10 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Lékárny. Tento leták Pilulka nabízí slevy na více než 105 produktů, které určitě patří mezi zboží, co rádi a často kupujete! Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Pilulka ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 10. Na aktuální stránce najdete akce na bioaktivní selen, hlíva, Magne B6, magnézium, rakytník, selen, Vigantolvit, nicméně Pilulka v celém letáku nabízí mnoho dalších slev např. na med, müsli, Magne B6, magnézium, Persen, med, multivitaminové tablety, Rakytníček, Stérimar, Stodal. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Pilulka, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný ve všech prodejnách Pilulka

Zobrazit další

Produkty v tomto letáku

 
 
Vitamíny a doplňky stravy na imunitu Jak v zimě podpořit imunitu? V tomhle období je náročné udržet si zdraví, obzvlášť když venku řádí nemoci. Sáhnete proto po doplňcích stravy a vitamínech, které vám pomohou vybudovat lepší obranyschopnost nebo zlepšit celkovou imunitu organismu. Více produktů najdete na webu Pilulka.cz Magne B6® Forte TEREZIA Hlíva ústřičná s rakytníkovým olejem 60+60 kapslí Osvědčená kombinace hořčíku a vitamínu B6. Efektivní doplnění hořčíku na podporu psychiky, nervů a energie. Nejsilnější hlíva na trhu* od českého výrobce. Rakytník a šípek na podporu imunity. Bez konzervantů. * Nejvyšší obsah deklarovaných betaglukanů. Dle průzkumu z lékáren, srpen 2022. 50 ks 189 Kč 399 Kč V AKCI TAKÉ: Magne B6® OTC 100 za 239 Kč Doplněk stravy – uvedené při krabiče Magne B6 Forte obsahuje citrát hořčíku pro účinné doplnění hořčíku. Hořčík a vitamín B6 přispívají k normální činnosti nervové soustavy a psychiky a k normálnímu energetickému metabolismu. Magne B6 tbl je lék k vnitřnímu užití. Čtěte pozorně příbalovou informaci a poraďte se s lékařem nebo lékárníkem. 399 Kč V AKCI TAKÉ Další druhy Doplněk stravy. VIGANTOLVIT D3 2000 Bioaktivní Selen+Zinek FORTE Pro správné fungování imunitního systému, přispívá k udržení správné funkce svalů a kostí, podporuje vstřebávání vápníku v těle, bez lepku a bez laktózy. Selen a zinek podporují normální činnost imunitního systému. Vitamín A pomáhá k normálnímu stavu pokožky a zraku. I.U. 60 tobolek 60 tbl. 279 Kč 159 Kč 569 Kč V AKCI TAKÉ VIGANTOLVIT Osteo 30 tablet za 169 Kč V AKCI TAKÉ: Bioaktivní Selen+Zinek FORTE 150 tbl. za 569 Kč Doplněk stravy. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou stravu. www.pilulka.cz

Další letáky Pilulka

Nejnovější letáky