Pláštěnka - Aktuální ceny z letáků

Hledáte akce a slevy na produkt pláštěnka? Pravděpodobně trávíte hodně času přemýšlením, jak ušetřit peníze při nákupu produktů jako je pláštěnka. Na této stránce najdete přehled všech letáků se skvělými cenami produktu pláštěnka.

Výrobek pláštěnka je za výhodnou cenu momentálně k dispozici například v obchodě Globus. Můžete jej pořídit za 149,90 Kč, tato akce platí od 28.7. do 6.9.2022.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Globus
 
Globus
Pláštěnka/ deštník - v nabídce více motivů cena za 1 kus  
149,90 Kč
coop JEDNOTA
 
coop JEDNOTA
viz leták viz leták
coop TERNO
 
coop TERNO
viz leták viz leták
Konzum
 
Konzum
viz leták viz leták
Konzum
 
Konzum
viz leták viz leták
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Pláštěnka v letácích

 

Pláštěnka - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

S námi získejte ty nejlepší nabídky
U nás na webu Kompas Slev víme o všech akcích, nabídkách a slevách dostupných pro produkt pláštěnka. Umíme najít ty nejlepší slevy na produkt pláštěnka a jako první se dozvíte, pokud bude pláštěnka v akci za zvýhodněné ceny. Takto můžete ušetřit při svých nákupech nemalé částky. Stačí se podívat na bohatou nabídku z letáků, ve kterých můžete najít skvělé ceny pro produkt pláštěnka.

Zkontrolujte cenu produktu pláštěnka u svých oblíbených prodejců
Pokud chcete ušetřit peníze, stačí kliknout na jeden z letáků a podívat se, kolik právě stojí vámi hledaný produkt u některého z oblíbených obchodníků Globus, coop JEDNOTA, coop TERNO, Konzum. Abyste měli hledání v akcích snazší, můžete si v nalezených letácích vyfiltrovat jen ty, které patří konkrétní značce. Nezapomeňte, že na stránkách Kompas Slev můžete získat slevy pro širokou škálu dalších produktů. Podívejte se na skvělé nabídky, které pro vás máme, a začněte při svých nákupech jednoduše šetřit.
Máme všechny letáky a katalogy od těch nejlepších obchodníků z celého Česka, díky tomu si můžete velice snadno porovnávat mezi svými oblíbenými obchody a zjistit, kde ušetříte nejvíce peněz. Na stránkách Kompas Slev to jde snadno a rychle!

Podívejte se na další letáky!
Podívejte se na aktuální letáky a akce a zjistíte, jak výhodně můžete nakoupit tyto vaše oblíbené produkty: 100PER, 3BiT, 4Slim, 7UP, 7 Days. Právě zde na webu Kompas Slev je vše na jednom místě, stačí jen kliknout a vybrat si z mnoha úžasných nabídek. A určitě se často vracejte, protože my neustále pracujeme na zdokonalování našich služeb a denně přinášíme nové propagační akce a slevy, abychom vám mohli nabídnout ty nejnižší ceny!

Kde koupíte pláštěnka

Nejnovější letáky