Teta drogerie - pleny v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Teta drogerie na produkt pleny platné od 12.5.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Teta drogerie na produkt pleny a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Teta drogerie najdete produkt pleny za výhodnou cenu 199,90 Kč. Tato slevová akce platí od 12.5. do 23.5.2022. Pokud si výrobek pleny chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Teta drogerie.

Výrobek pleny ale můžete výhodně koupit i v dalších obchodech – v akci je například v obchodě MAKRO, stojí tam 139,90 Kč.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Happy Mimi - Flexi Comfort dětské plenky, různé velikosti  

*

199,90 Kč
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Pampers Pants Maxi Pack dětské kalhotkové plenky, různé velikosti -  

*

299,90 Kč
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Pampers Premium Care - dětské plenky nebo Pampers Care Pants dětské kalhotkové plenky, různé velikosti  

*

349,90 Kč

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Pleny v letácích Teta drogerie

 

Pleny - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Teta drogerie na produkt pleny a máme nejnovější akční letáky obchodu Teta drogerie na produkt pleny hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt pleny právě v obchodě Teta drogerie, můžete hledat stejný produkt pleny i v jiných obchodech jako Prima Drogerie, Astur & Qanto velkoobchod, ORIFLAME, Globus, MAKRO nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: párkový salát, pouzdro na notebook, protihluková deska, průtokový ohřívač vody, pulover, přilba na motorku, parka, Paralen, Paralen Grip, parfémová sašetka. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte pleny

Nejnovější letáky