Albert - poličan v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Albert na produkt poličan platné od 29.6.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Albert na produkt poličan a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Albert najdete produkt poličan za výhodnou cenu 21,90 Kč. Tato slevová akce platí od 29.6. do 5.7.2022. Pokud si výrobek poličan chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Albert.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Albert Supermarket
 
Albert Supermarket
Poličan - • cena za 100 g • prodej i v celku  

*

21,90 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Poličan v letácích Albert

 

Poličan - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Albert na produkt poličan a máme nejnovější akční letáky obchodu Albert na produkt poličan hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt poličan právě v obchodě Albert, můžete hledat stejný produkt poličan i v jiných obchodech jako Lidl, PENNY, MAKRO, Albert Supermarket, Flop nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: párkový salát, pokojová anténa, pouzdro na notebook, protihluková deska, průtokový ohřívač vody, přilba na motorku, parka, palivové dřevo, Paralen, Paralen Grip. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte poličan

Nejnovější letáky