Lidl - poličan v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Lidl na produkt poličan platné od 16.5.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Lidl na produkt poličan a ušetřete tak své peníze.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Lidl
 
Lidl
viz leták viz leták

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Poličan v letácích Lidl

 

Poličan - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Lidl na produkt poličan a máme nejnovější akční letáky obchodu Lidl na produkt poličan hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt poličan právě v obchodě Lidl, můžete hledat stejný produkt poličan i v jiných obchodech jako Astur & Qanto velkoobchod, MAKRO, MP Krásno, TREFA coop, CBA Premium nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: párkový salát, pouzdro na notebook, protihluková deska, průtokový ohřívač vody, pulover, přilba na motorku, parka, Paralen, Paralen Grip, parfémová sašetka. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte poličan

Nejnovější letáky