PENNY - poličan v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě PENNY na produkt poličan platné od 12.5.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu PENNY na produkt poličan a ušetřete tak své peníze.

V obchodě PENNY najdete produkt poličan za výhodnou cenu 19,90 Kč. Tato slevová akce platí od 12.5. do 18.5.2022. Pokud si výrobek poličan chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu PENNY.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
PENNY
 
PENNY
SALÁM POLIČAN - PAPRIKÁŠ ŘEZNÍKŮV TALÍŘ krájený 100 g  
19,90 Kč

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Poličan v letácích PENNY

 

Poličan - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu PENNY na produkt poličan a máme nejnovější akční letáky obchodu PENNY na produkt poličan hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt poličan právě v obchodě PENNY, můžete hledat stejný produkt poličan i v jiných obchodech jako Astur & Qanto velkoobchod, MAKRO, MP Krásno, TREFA coop, CBA Premium nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: párkový salát, pouzdro na notebook, protihluková deska, průtokový ohřívač vody, pulover, přilba na motorku, parka, Paralen, Paralen Grip, parfémová sašetka. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte poličan

Nejnovější letáky