Polohovací rošt - akce a ceny

Hledáte akce a slevy na produkt polohovací rošt? Pravděpodobně trávíte hodně času přemýšlením, jak ušetřit peníze při nákupu produktů jako je polohovací rošt. Na této stránce najdete přehled všech letáků se skvělými cenami produktu polohovací rošt.

Výrobek polohovací rošt je za výhodnou cenu momentálně k dispozici například v obchodě JYSK. Můžete jej pořídit za 1 850,00 Kč, tato akce platí od 22.6. do 5.7.2022.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
JYSK
 
JYSK
POLOHOVACÍ ROŠT BASIC A60 - Manuálně polohovací rošt. 28 lamel. 5 lamel s nastavitelnou pružností. 90x200 cm, v akci také tyto rozměry a varianty: 80x200 cm - cena 1750,- Kč  
1 850,00 Kč
JYSK
 
JYSK
POLOHOVACÍ ROŠT PLUS A10 - Elektricky nastavitelný rošt na dálkové ovládání. 28 lamel. 5 lamel s nastavitelnou pružností. 90x200 cm, v akci také tyto rozměry a varianty: 80x200 cm - cena 5500,- Kč  
6 000,00 Kč
KASVO
 
KASVO
viz leták viz leták
Nábytkáři Čech a Moravy
 
Nábytkáři Čech a Moravy
viz leták viz leták
ORFA nábytek
 
ORFA nábytek
viz leták viz leták
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

arrow
 

Polohovací rošt v letácích

Leták JYSK
Leták JYSK - 22.6.2022 - 5.7.2022.
22.6.-5.7.2022
Platný ve všech prodejnách JYSK
Leták Nábytkáři Čech a Moravy
Leták Nábytkáři Čech a Moravy.
Platný ve všech prodejnách Nábytkáři Čech a Moravy
Leták SCONTO NÁBYTEK
Leták SCONTO NÁBYTEK.
Platný ve všech prodejnách SCONTO NÁBYTEK
Leták ORFA nábytek
Leták ORFA nábytek.
Platný ve všech prodejnách ORFA nábytek
Leták KASVO
Leták KASVO - 1.6.2022 - 30.9.2022.
1.6.-30.9.2022
Platný ve všech prodejnách KASVO
 

Polohovací rošt - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

S námi získejte ty nejlepší nabídky
U nás na webu Kompas Slev víme o všech akcích, nabídkách a slevách dostupných pro produkt polohovací rošt. Umíme najít ty nejlepší slevy na produkt polohovací rošt a jako první se dozvíte, pokud bude polohovací rošt v akci za zvýhodněné ceny. Takto můžete ušetřit při svých nákupech nemalé částky. Stačí se podívat na bohatou nabídku z letáků, ve kterých můžete najít skvělé ceny pro produkt polohovací rošt.

Zkontrolujte cenu produktu polohovací rošt u svých oblíbených prodejců
Pokud chcete ušetřit peníze, stačí kliknout na jeden z letáků a podívat se, kolik právě stojí vámi hledaný produkt u některého z oblíbených obchodníků JYSK, KASVO, Nábytkáři Čech a Moravy. Abyste měli hledání v akcích snazší, můžete si v nalezených letácích vyfiltrovat jen ty, které patří konkrétní značce. Nezapomeňte, že na stránkách Kompas Slev můžete získat slevy pro širokou škálu dalších produktů. Podívejte se na skvělé nabídky, které pro vás máme, a začněte při svých nákupech jednoduše šetřit.
Máme všechny letáky a katalogy od těch nejlepších obchodníků z celého Česka, díky tomu si můžete velice snadno porovnávat mezi svými oblíbenými obchody a zjistit, kde ušetříte nejvíce peněz. Na stránkách Kompas Slev to jde snadno a rychle!

Podívejte se na další letáky!
Podívejte se na aktuální letáky a akce a zjistíte, jak výhodně můžete nakoupit tyto vaše oblíbené produkty: 100PER, 3BiT, 3D puzzle, 4K monitor, 4Slim. Právě zde na webu Kompas Slev je vše na jednom místě, stačí jen kliknout a vybrat si z mnoha úžasných nabídek. A určitě se často vracejte, protože my neustále pracujeme na zdokonalování našich služeb a denně přinášíme nové propagační akce a slevy, abychom vám mohli nabídnout ty nejnižší ceny!

Kde koupíte polohovací rošt

Nejnovější letáky