JYSK - polohovací rošt v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě JYSK na produkt polohovací rošt platné od 22.6.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu JYSK na produkt polohovací rošt a ušetřete tak své peníze.

V obchodě JYSK najdete produkt polohovací rošt za výhodnou cenu 1 850,00 Kč. Tato slevová akce platí od 22.6. do 5.7.2022. Pokud si výrobek polohovací rošt chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu JYSK.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
JYSK
 
JYSK
POLOHOVACÍ ROŠT BASIC A60 - Manuálně polohovací rošt. 28 lamel. 5 lamel s nastavitelnou pružností. 90x200 cm, v akci také tyto rozměry a varianty: 80x200 cm - cena 1750,- Kč  
1 850,00 Kč
JYSK
 
JYSK
POLOHOVACÍ ROŠT PLUS A10 - Elektricky nastavitelný rošt na dálkové ovládání. 28 lamel. 5 lamel s nastavitelnou pružností. 90x200 cm, v akci také tyto rozměry a varianty: 80x200 cm - cena 5500,- Kč  
6 000,00 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Polohovací rošt v letácích JYSK

 

Polohovací rošt - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu JYSK na produkt polohovací rošt a máme nejnovější akční letáky obchodu JYSK na produkt polohovací rošt hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt polohovací rošt právě v obchodě JYSK, můžete hledat stejný produkt polohovací rošt i v jiných obchodech jako Nábytkáři Čech a Moravy nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: párkový salát, pokojová anténa, pouzdro na notebook, profiterolky, protihluková deska, průtokový ohřívač vody, přilba na motorku, parka, palivové dřevo, Paralen. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte polohovací rošt

Nejnovější letáky