Teta drogerie - Potřeby pro miminko v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Teta drogerie na produkt Potřeby pro miminko platné od -. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Teta drogerie na produkt Potřeby pro miminko a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Teta drogerie najdete produkt Potřeby pro miminko za výhodnou cenu 69,90 Kč. Tato slevová akce platí od 23.6. do 3.7.2022. Pokud si výrobek Potřeby pro miminko chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Teta drogerie.

Přehled cen

Prodejce
Produkt Popis
Platnost
Cena
Teta drogerie
 
Teta drogerie
dětská podložka
Háppy - dětské podložky 90 x 60 cm 5 ks  

*

69,90 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Potřeby pro miminko v letácích Teta drogerie

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Teta drogerie na produkt Potřeby pro miminko a máme nejnovější akční letáky obchodu Teta drogerie na produkt Potřeby pro miminko hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt Potřeby pro miminko právě v obchodě Teta drogerie, můžete hledat stejný produkt Potřeby pro miminko i v jiných obchodech jako - nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: párkový salát, pokojová anténa, pouzdro na notebook, protihluková deska, průtokový ohřívač vody, přilba na motorku, parka, palivové dřevo, Paralen, Paralen Grip. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte Potřeby pro miminko

Nejnovější letáky