ASKO - přikrývka v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě ASKO na produkt přikrývka platné od 12.5.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu ASKO na produkt přikrývka a ušetřete tak své peníze.

V obchodě ASKO najdete produkt přikrývka za výhodnou cenu 21 999,00 Kč. Tato slevová akce platí od 4.1.2022 do 4.1.2032. Pokud si výrobek přikrývka chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu ASKO.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
ASKO
 
ASKO
DVOULŮŽKO NAVY, látka modrá, 187 × 121 × 213 cm, lůžko 180 × 200 cm, přikrývka -  

*

21 999,00 Kč
ASKO
 
ASKO
viz leták viz leták

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Přikrývka v letácích ASKO

 

Přikrývka - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu ASKO na produkt přikrývka a máme nejnovější akční letáky obchodu ASKO na produkt přikrývka hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt přikrývka právě v obchodě ASKO, můžete hledat stejný produkt přikrývka i v jiných obchodech jako JYSK, Norma, Vesna nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: párkový salát, pouzdro na notebook, protihluková deska, průtokový ohřívač vody, pulover, parka, Palmex, Paralen, Paralen Grip, parfémová sašetka. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte přikrývka

Nejnovější letáky