Leták Prior listopad 2021 - str. 1 *

1 3 4
Leták Prior - Produkty v akci - čajová souprava, kávová souprava, podnos, dekorace. Strana 1.
1 3 4

Prolistujte si tento leták obchodu Prior platný od - do - a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 3 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Ostatní. Tento leták Prior nabízí slevy na více než 12 produktů, které určitě patří mezi zboží, co rádi a často kupujete! Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Prior ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 3. Na aktuální stránce najdete akce na čajová souprava, kávová souprava, podnos, dekorace, nicméně Prior v celém letáku nabízí mnoho dalších slev např. na jídelní servis, kávová souprava, čajová souprava. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Prior, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný v těchto prodejnách Prior:

Produkty v tomto letáku

Produkt Popis
Cena
čajová souprava
ČAJOVÁ SOUPRAVA THUN - Karlovarský porcelán - Atelier JM Lesov Porcelán tradiční rukodělné výroby. Zdobení kobaltem a ruční zlacení či platinování.  
8 999,00 Kč
kávová souprava
KÁVOVÁ SOUPRAVA CIBULÁK DUBÍ BÁJNÉ MOŘE - Pravý český cibulák - - v rokokovém tvaru a tzv. cibulovém dekoru Tyto výrobky jsou garantovány Asociací sklářského a keramického průmyslu České republiky jako  
2 499,00 Kč
podnos
PODNOS OZDOBNÝ CIBULÁK DUBÍ - délka 45 cm  
3 999,00 Kč
dekorace
SOCHA ARAB NA VELBLOUDU - velikost 54 x 30 x 60 cm váha 10 kg Figurální a ozdobný porcelán známý u nás i ve světě pod značkou Tato socha je vyrobena technikou SAXE - typická naglazurovaná dekorace. Glazovaný povrch výrobku je dekorován naglazurovými barvami štětcem. Barvy jsou jasné a zářivé!  
14 999,00 Kč
 
 
Exkluzivní ^ ceský porcelán ČAJOVÁ SOUPRAVA THUN 8999,Karlovarský porcelán - Atelier JM Lesov Porcelán tradiční rukodělné výroby. Zdobení kobaltem a ruční zlacení či platinování. KÁVOVÁ SOUPRAVA CIBULÁK DUBÍ BÁJNÉ MOŘE 2499,- Pravý český cibulák - CIBULÁK DUBÍ - v rokokovém tvaru a tzv. cibulovém dekoru Tyto výrobky jsou garantovány Asociací sklářského a keramického průmyslu České republiky jako „Český výrobek“. PODNOS OZDOBNÝ CIBULÁK DUBÍ délka 45 cm SOCHA ARAB NA VELBLOUDU velikost 54 x 30 x 60 cm váha 10 kg 14999,- Figurální a ozdobný porcelán známý u nás i ve světě pod značkou ROYAL DUX BOHEMIA Tato socha je vyrobena technikou SAXE - typická naglazurovaná dekorace. Glazovaný povrch výrobku je dekorován naglazurovými barvami štětcem. Barvy jsou jasné a zářivé! 3999,-

Prior letáky

TOP letáky