Kaufland - Přísady na pečení a vaření v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Kaufland na produkt Přísady na pečení a vaření platné od -. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Kaufland na produkt Přísady na pečení a vaření a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Kaufland najdete produkt Přísady na pečení a vaření za výhodnou cenu 14,90 Kč. Tato slevová akce platí od 22.6. do 28.6.2022. Pokud si výrobek Přísady na pečení a vaření chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Kaufland.

Výrobek Přísady na pečení a vaření ale můžete výhodně koupit i v dalších obchodech – v akci je například v obchodě MAKRO, stojí tam 2,80 Kč.

Přehled cen

Prodejce
Produkt Popis
Platnost
Cena
Kaufland
 
Kaufland
bujón
MAGGI Bujóny a šťávy - různé druhy 60 g (=100 g 24,84)  

*

14,90 Kč
Kaufland
 
Kaufland
mouka hladká, mouka pšeničná, mouka
Mouka pšeničná - hladká Max. 10 kusů na osobu/den 1 kg  

*

15,90 Kč
Kaufland
 
Kaufland
mouka hladká, mouka pšeničná, mouka
Mouka pšeničná - hladká Max. 10 kusů na osobu/den 1 kg  

*

15,90 Kč
Kaufland
 
Kaufland
mouka hladká, mouka pšeničná, mouka, Pernerka, mouka celozrnná
MLÝN PERNER Bio pšeničná mouka - celozrnná hladká Max. 20 kusů na osobu/den 1 kg  

*

29,90 Kč
Kaufland
 
Kaufland
směs na dort
DR. OETKER Pečicí směs na dort - např. Krtkův dort - různé druhy 410 g/435 g  

*

49,90 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Přísady na pečení a vaření v letácích Kaufland

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Kaufland na produkt Přísady na pečení a vaření a máme nejnovější akční letáky obchodu Kaufland na produkt Přísady na pečení a vaření hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt Přísady na pečení a vaření právě v obchodě Kaufland, můžete hledat stejný produkt Přísady na pečení a vaření i v jiných obchodech jako - nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: párkový salát, pokojová anténa, pouzdro na notebook, protihluková deska, průtokový ohřívač vody, pulover, přilba na motorku, parka, Paralen, Paralen Grip. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte Přísady na pečení a vaření

Nejnovější letáky