MAKRO - Příslušenství k topení v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě MAKRO na produkt Příslušenství k topení platné od -. Získejte zde nejnovější letáky obchodu MAKRO na produkt Příslušenství k topení a ušetřete tak své peníze.

V obchodě MAKRO najdete produkt Příslušenství k topení za výhodnou cenu 64,90 Kč. Tato slevová akce platí od 25.5. do 19.7.2022. Pokud si výrobek Příslušenství k topení chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu MAKRO.

Výrobek Příslušenství k topení ale můžete výhodně koupit i v dalších obchodech – v akci je například v obchodě Kaufland, stojí tam 54,90 Kč.

Přehled cen

Prodejce
Produkt Popis
Platnost
Cena
MAKRO
 
MAKRO
podpalovač
PODPALOVAČ TEKUTÝ • bal.: 1 l • s bezpečnostním uzávěrem -  

**

64,90 Kč
MAKRO
 
MAKRO
Pepo, lampový olej
PE-PO LAMPOVÝ OLEJ PŘÍRODNÍ CITRONELA 1 l - • přírodní produkt z obnovitelných zdrojů • hoří i při nízkých teplotách • vhodné pro všechny typy olejových lamp a zahradních pochodní  

**

125,00 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Příslušenství k topení v letácích MAKRO

Leták MAKRO
Leták MAKRO - 8.6.2022 - 5.7.2022.
8.6.-5.7.2022
Platný ve všech prodejnách MAKRO
Leták MAKRO
Leták MAKRO - 25.5.2022 - 19.7.2022.
25.5.-19.7.2022
Platný ve všech prodejnách MAKRO
 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu MAKRO na produkt Příslušenství k topení a máme nejnovější akční letáky obchodu MAKRO na produkt Příslušenství k topení hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt Příslušenství k topení právě v obchodě MAKRO, můžete hledat stejný produkt Příslušenství k topení i v jiných obchodech jako - nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: párkový salát, pokojová anténa, pouzdro na notebook, protihluková deska, průtokový ohřívač vody, přilba na motorku, parka, palivové dřevo, Paralen, Paralen Grip. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte Příslušenství k topení

Nejnovější letáky