Teta drogerie - prostředek na nádobí v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Teta drogerie na produkt prostředek na nádobí platné od 12.5.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Teta drogerie na produkt prostředek na nádobí a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Teta drogerie najdete produkt prostředek na nádobí za výhodnou cenu 109,90 Kč. Tato slevová akce platí od 12.5. do 23.5.2022. Pokud si výrobek prostředek na nádobí chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Teta drogerie.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Jar 2x 900 ml -  

*

109,90 Kč
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Jar - kapsle 92/70/56 ks  

*

379,90 Kč

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Prostředek na nádobí v letácích Teta drogerie

 

Prostředek na nádobí - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Teta drogerie na produkt prostředek na nádobí a máme nejnovější akční letáky obchodu Teta drogerie na produkt prostředek na nádobí hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt prostředek na nádobí právě v obchodě Teta drogerie, můžete hledat stejný produkt prostředek na nádobí i v jiných obchodech jako BILLA, PENNY, Astur & Qanto velkoobchod, Tamda Foods, BetterStyle nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: párkový salát, pouzdro na notebook, protihluková deska, průtokový ohřívač vody, pulover, parka, Palmex, Paralen, Paralen Grip, parfémová sašetka. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte prostředek na nádobí

Nejnovější letáky