Albert - Proti hmyzu a hlodavcům v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Albert na produkt Proti hmyzu a hlodavcům platné od -. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Albert na produkt Proti hmyzu a hlodavcům a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Albert najdete produkt Proti hmyzu a hlodavcům za výhodnou cenu 54,95 Kč. Tato slevová akce platí od 29.6. do 5.7.2022. Pokud si výrobek Proti hmyzu a hlodavcům chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Albert.

Výrobek Proti hmyzu a hlodavcům ale můžete výhodně koupit i v dalších obchodech – v akci je například v obchodě MAKRO, stojí tam 8,02 Kč.

Přehled cen

Prodejce
Produkt Popis
Platnost
Cena
Albert Hypermarket
 
Albert Hypermarket
repelent, Diffusil, OFF!
Diffusil Repelentní sprej* • 100 ml • akce 1+1 platí při koupi libovolné kombinace produktů značky OFF! a Diffusil • na pokladně Vám bude stornována hodnota levnějšího výrobku - cena za 1 ks při koupi 2 ks  
54,95 Kč
Albert Hypermarket
 
Albert Hypermarket
repelent, OFF!
OFF! Repelentní sprej - • 100 ml • akce 1+1 platí při koupi libovolné kombinace produktů značky OFF! a Difussil • na pokladně Vám bude stornována hodnota levnějšího výrobku  
79,50 Kč
Albert Supermarket
 
Albert Supermarket
repelent
Astrid Repeletní sprej - • 150 ml • 100 ml = 69,93 Kč  

*

104,90 Kč
Albert Hypermarket
 
Albert Hypermarket
repelent
Predator repelentní sprej - • 300 ml • 100 ml = 46,63 Kč  
139,90 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Proti hmyzu a hlodavcům v letácích Albert

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Albert na produkt Proti hmyzu a hlodavcům a máme nejnovější akční letáky obchodu Albert na produkt Proti hmyzu a hlodavcům hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt Proti hmyzu a hlodavcům právě v obchodě Albert, můžete hledat stejný produkt Proti hmyzu a hlodavcům i v jiných obchodech jako - nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: párkový salát, pokojová anténa, pouzdro na notebook, protihluková deska, průtokový ohřívač vody, pulover, přilba na motorku, parka, Paralen, Paralen Grip. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte Proti hmyzu a hlodavcům

Nejnovější letáky