MAKRO - Racio a knäckebrot v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě MAKRO na produkt Racio a knäckebrot platné od -. Získejte zde nejnovější letáky obchodu MAKRO na produkt Racio a knäckebrot a ušetřete tak své peníze.

V obchodě MAKRO najdete produkt Racio a knäckebrot za výhodnou cenu 5,90 Kč. Tato slevová akce platí od 25.5. do 19.7.2022. Pokud si výrobek Racio a knäckebrot chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu MAKRO.

Výrobek Racio a knäckebrot ale můžete výhodně koupit i v dalších obchodech – v akci je například v obchodě Kaufland, stojí tam 7,40 Kč.

Přehled cen

Prodejce
Produkt Popis
Platnost
Cena
MAKRO
 
MAKRO
křehké plátky
KŘEHKÉ PLÁTKY • všechny druhy • bal.: 5× 65 g, 6× 65 g • cena za 65 g -  

**

5,90 Kč
MAKRO
 
MAKRO
proteinový chléb
CHLÉB PROTEINOVÝ • bal.: 200 g • cena za 200 g -  

**

31,50 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Racio a knäckebrot v letácích MAKRO

Leták MAKRO
Leták MAKRO - 25.5.2022 - 19.7.2022.
25.5.-19.7.2022
Platný ve všech prodejnách MAKRO
Leták MAKRO
Leták MAKRO - 25.5.2022 - 19.7.2022.
25.5.-19.7.2022
Platný ve všech prodejnách MAKRO
 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu MAKRO na produkt Racio a knäckebrot a máme nejnovější akční letáky obchodu MAKRO na produkt Racio a knäckebrot hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt Racio a knäckebrot právě v obchodě MAKRO, můžete hledat stejný produkt Racio a knäckebrot i v jiných obchodech jako - nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: rostlinný olej, rýže carnaroli, radiobudík, reflexní přívěsek, reflexní sada, reflexní vesta, Rakytníček, reflexní bunda, reflexní potah na batoh, Remington. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte Racio a knäckebrot

Nejnovější letáky