Reserved - pobočky a otevírací doba

Zde najdete všechny informace o obchodu Reserved, včetně poboček obchodu Reserved a otevíracích hodin pro pobočky obchodu Reserved. Zde na webu Kompas Slev můžete získat všechny potřebné informace, jako jsou adresy a otevírací doby vašeho oblíbeného obchodu, kterým je právě obchod Reserved.


Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Reserved

Firma pochází z Polska a působí v řadě zemí střední a východní Evropy. Právě tady nakoupíte módní kousky pro ženy, může i teenagery. Právě pro ty vznikla odnož Cropp Town. Své si tu najdou i děti pod značkou Re-Kids. Kromě oblečení koupíte v síti Reserved také potřeby a dekorace do domácnosti, které najdete pod značkou Home and You. Sledujte pravidelně akční letáky a nenechte si ujít žádnou mimořádně výhodnou nabídku slev. Na kompasslev.cz budete o všech akcích vědět včas. Tak nekupujte módu za plnou cenu, když můžete díky slevám ušetřit právě teď.

Proč nakupovat v Reserved?

Kromě kamenných prodejen můžete pro nákup využít také e-shop https://www.reserved.com/cz/cz/ a vybrat si tak nejenom oblečení, ale i potřeby pro domácnost za zlomek původní ceny. V Reserved pořídíte také dárkové karty pro svoje nejbližší, kterým uděláte radost. Pokud se stanete členy klubu, pak získáte informace o všech novinkách jako první a čekají na vás lákavé bonusy. Buďte styloví v oblečení Reserved. Prohlédněte si nádherné šaty nebo si udělejte radost novým kabátem či kabelkou. Pokud se rozhodnete pro nákup online, za poštovné zaplatíte paušálně 119 Kč včetně DPH. Zboží obdržíte během 2-6 pracovních dní. Při objednávce nad 950 Kč vám kurýr doručí objednávku zcela zdarma.

Akční letáky Reserved

Sledujte pravidelně akční letáky, které vydává řetězec Reserved a nenechte si uniknout výprodeje a akce. Módní kousky oblečení nemusíte kupovat za plnou cenu. Úplně stačí, když vychytáte slevy a zboží získáte za zlomek původní ceny. Na kompasslev.cz vám přinášíme všechny letáky ve vysoké kvalitě ve formátu PDF.

Lokace a provozní doba Reserved

Obchody Reserved najdete po celé České republice například v Praze na Chodově či Václavském náměstí, Brně a Pardubicích. Pokud jsou prodejny součástí obchodního centra, pak se řídí otevírací dobou OC. Nejčastěji je tak otevřeno od 9:00-20:00. Při objednávce online se vás ale žádná otevírací doba netýká. Oblečení nebo doplňky do domácnosti můžete vybírat z pohodlí domova kdykoli budete mít čas.

Nejnovější letáky

Prodejci - oblečení