MAKRO - restovaná cibule v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě MAKRO na produkt restovaná cibule platné od 6.7.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu MAKRO na produkt restovaná cibule a ušetřete tak své peníze.

V obchodě MAKRO najdete produkt restovaná cibule za výhodnou cenu 97,80 Kč. Tato slevová akce platí od 6.7. do 19.7.2022. Pokud si výrobek restovaná cibule chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu MAKRO.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
MAKRO
 
MAKRO
TRENDMAX RESTOVANÁ CIBULE - • bal.: 5 kg • cena za 1 kg  

**

97,80 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Restovaná cibule v letácích MAKRO

 

Restovaná cibule - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu MAKRO na produkt restovaná cibule a máme nejnovější akční letáky obchodu MAKRO na produkt restovaná cibule hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt restovaná cibule právě v obchodě MAKRO, můžete hledat stejný produkt restovaná cibule i v jiných obchodech jako Astur & Qanto velkoobchod nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: rostlinný olej, rýže carnaroli, rýč špičatý, radiobudík, reflexní přívěsek, reflexní sada, rýč rovný, reflexní bunda, reflexní pásek, reflexní potah na batoh. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte restovaná cibule

Nejnovější letáky