Nahrajte chybějící leták

BILLA - rýže basmati v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě BILLA na produkt rýže basmati platné od -. Získejte zde nejnovější letáky obchodu BILLA na produkt rýže basmati a ušetřete tak své peníze.

 
Aktuální letáky
 
Produkt - vývoj ceny
Vývoj výskytu v letácích
Archivní letáky

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
BILLA
 
BILLA
Basmati Rýže extra dlouhá - 800 gdříve 74,90   NEPLATNÝ LETÁK
13.1. - 19.1.2021

*

54,90 Kč
BILLA
 
BILLA
Basmati Rýže extra dlouhá - 800 g běžná cena 74,90   NEPLATNÝ LETÁK
5.5. - 11.5.2021

*

54,90 Kč
BILLA
 
BILLA
Menu Gold Rýže basmati - 1 kg, 2 druhy dříve 74,90   NEPLATNÝ LETÁK
14.4. - 20.4.2021

*

49,90 Kč
BILLA
 
BILLA
Menu Gold Rýže basmati - 1 kg, 2 druhy dříve 76,90   NEPLATNÝ LETÁK
26.5. - 1.6.2021

*

49,90 Kč
BILLA
 
BILLA
Menu Gold Rýže basmati - 1 kg, 2 druhy dříve 76,90   NEPLATNÝ LETÁK
26.5. - 1.6.2021

*

49,90 Kč
 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu BILLA na produkt rýže basmati a máme nejnovější akční letáky obchodu BILLA na produkt rýže basmati hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt rýže basmati právě v obchodě BILLA, můžete hledat stejný produkt rýže basmati i v jiných obchodech jako Albert Hypermarket, MAKRO, Vrtal, Ratio nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: rádio, rýže carnaroli, rýč špičatý, radiobudík, reflexní přívěsek, reflexní sada, reflexní vesta, rýč rovný, Rakytníček, Redlux. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Podobné produkty


O společnosti Billa

Billa si u nás vybudovala svou tradici a mnozí lidé na ni nedají dopustit. Je součástí skupiny REWE. V České republice patří mezi supermarketové lídry. Poprvé vstoupila společnost na český trh roku 1990. Snažíte se nakupovat co nejvýhodněji? V tom případě vás jistě bude zajímat, že na těchto stránkách každé úterý naleznete akční leták Billa platný pro prodejnu, do níž se chystáte na nákupy. Díky aktuálnímu letáku budete o zajímavých slevách vědět jako první.

Za každý nákup sbírejte Billa body, které můžete jednou ročně vyměnit za značkové produkty se 60% slevou nebo nakupte vybrané zboží s 50% akční slevou. Díky sesbíraným bodům jste mohli například získat oblíbené plyšáky, na které jste viděli reklamu v televizi.

Rýže basmati - prodejci

TOP letáky

Produkty

Prodejci