Teta drogerie - šampón v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Teta drogerie na produkt šampón platné od 12.5.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Teta drogerie na produkt šampón a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Teta drogerie najdete produkt šampón za výhodnou cenu 49,90 Kč. Tato slevová akce platí od 12.5. do 23.5.2022. Pokud si výrobek šampón chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Teta drogerie.

Výrobek šampón ale můžete výhodně koupit i v dalších obchodech – v akci je například v obchodě Globus, stojí tam 34,90 Kč.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Teta drogerie
 
Teta drogerie
SWISS- O-PAR šampon 250 ml, balzám 250 ml -  

*

49,90 Kč
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Garnier Botanic Therapy šampony 250 ml, balzámy 200 ml, různé druhy -  

*

59,90 Kč
Teta drogerie
 
Teta drogerie
ĽOréal Paris Elseve - šampony 400 ml, balzámy 400 ml 400 ml  

*

76,90 Kč
Teta drogerie
 
Teta drogerie
ĽOréal Paris elseve color vive purple - šampon 200 ml, maska 150 ml  

*

76,90 Kč
Teta drogerie
 
Teta drogerie
nivea šampony 400 ml -  

*

79,90 Kč

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

arrow
 

Šampón v letácích Teta drogerie

 

Šampón - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Teta drogerie na produkt šampón a máme nejnovější akční letáky obchodu Teta drogerie na produkt šampón hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt šampón právě v obchodě Teta drogerie, můžete hledat stejný produkt šampón i v jiných obchodech jako Dedra, Magistra Lékárny, BENU Lékárna, Albert Supermarket, Lidl nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: šuplíkový mrazák, štípač dřeva, šněrovací obuv, šněrovací kozačky, špuntová sluchátka, šroub metrický, šroub samovrtný, šindel bobrovka, šampón proti parazitům, šunková kost. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte šampón

Nejnovější letáky