Sapho - letáky, pobočky a otevírací doba

Zde najdete všechny informace o obchodu Sapho, včetně lokalit obchodu Sapho a otevíracích hodin pro pobočky obchodu Sapho. Zde na webu Kompas Slev můžete získat všechny potřebné informace, jako jsou adresy a otevírací doby vašeho oblíbeného obchodu, kterým je právě obchod Sapho.


Letáky Sapho

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Sapho koupelny 

Sapho se zabývá výrobou a distribucí koupelen, kuchyní, obkladů a dlažby. Jedná se o rodinnou společnost, která působí na trhu od roku 1991. Sapho si navrhuje výrobky ve vlastním Design centru. Téměř polovinu sortimentu firma distribuuje do zahraničí. Kromě vlastních výrobků Sapho prodává také výrobky od 150 dalších výrobců. Přesvědčte se sami, jak designové a kvalitní výrobky zde můžete zakoupit. Kromě poboček najdete zboží také na e-shopu na https://www.sapho.cz. Sledujte pravidelné akční letáky a nenechte si ujít žádnou mimořádně výhodnou nabídku slev. Umyvadla, baterie a další sortiment zboží získáte díky akcím za skvělou cenu.

Proč nakupovat v Sapho? 

Sapho koupelny mají vlastní značku Sapho, Aqualine a Posysan. Veškerou nabídku zboží si můžete prohlédnout buď v pravidelném prodejním katalogu, ve vzorkovnách nebo nakupte přímo na e-shopu. Pobočky naleznete například ve Zdibech, v Příbrami a dalších městech.  Prohlédněte si například dlouhodobý bestseller v oblasti baterií, který má bezpočet různých variant. Rhapsody baterie doplní vaše umyvadlo. V Sapho zakoupíte například topení, umyvadla, baterie, sprchové kouty, toalety, osvětlení, nábytek, zrcadla a mnoho dalšího.

Akční letáky Sapho 

Prolistujte si časově omezenou akci v letáku Sapho a nakupujte ještě výhodněji. Nabídku na tento týden si prohlédněte v pohodlí vašeho domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky s nabídkou na další období. Na kompasslev.cz vám přinášíme všechny letáky ve vysoké kvalitě ve formátu PDF. Zůstaňte informováni o všech novinkách.

Lokace a provozní doba Sapho

Prodejny najdete například v Praze, Brně, Zdibech nebo Líbeznici. Otevírací doba je většinou od 7:30-18:00, ale může se lišit v závislosti na konkrétní pobočce. Podívejte se na https://www.sapho.cz a najděte pobočku, která je nejblíž k místu vašeho bydliště. Jestli hledáte designovou koupelnu ve vysoké kvalitě, pak vsaďte na tohoto českého výrobce a distributora. Nezapomeňte si také prohlédnout leták na aktuální období. Možná právě nyní pro vás Sapho koupelny připravili zajímavou akci na obklady, umyvadla nebo jiné koupelnové vybavení či doplňky.

Nejnovější letáky

Prodejci - hobby, kutilství a domácí potřeby