Leták Sapho - 1.11.2017 - 31.12.2018 - NEPLATNÝ LETÁK *

Leták Sapho

1.11.2017 - 31.12.2018 - NEPLATNÝ LETÁK *

1 ... 5 ... 184
Leták Sapho - 1.11.2017 - 31.12.2018 - Produkty v akci - baterie, otopné těleso, podlaha, ventilátor, umyvadlo, vana. Strana 5.
1 ... 5 ... 184

Prolistujte si tento leták obchodu Sapho platný od 1.11.2017 do 31.12.2018 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 184 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hobby, kutilství a domácí potřeby. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Sapho ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 184. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Sapho, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

Produkty v tomto letáku

Jak navrhnout novou koupelnu Než se vydáte do obchodu vybírat koupelnové vybavení, bude dobré si předem položit několik jednoduchých otázek: . Jaký prostor mám k dispozici? Co vše by mělo v nové koupelně být? Jaká je moje představa o obkladech a zařizovacích předmětech? . Při návrhu koupelny by Vám měly pomoci následující tipy Pomocí přiloženého měřítka na str. 183 a např. čtverečkovaného papíru si nakreslete půdorys plánované koupelny. Do tohoto půdorysu můžete po vystřižení přiložených základních výrobků rozvrhnout dispozici prostoru. Při tom je potřeba myslet na to, že každý předmět v koupelně nebo na WC potřebuje svůj prostor -měla by být dodržena určitá vzdálenost mezi jednotlivýmipředměty či stěnou a také by měl být zachován potřebný volný prostor pro pohodlný pohyb v místnosti Kromě všech základních rozměrů je nutné do půdorysu doplnit také výšku stropu, rozměry dveří (u nich nezapomenout na orientaci otevírání) a oken se zaměřením výšky parapetu. Takto vytvořený půdorys může sloužit i jako podklad pro případné zpracování grafického návrhu, který Vám může pomoci s konečným rozhodováním a ujasněním Vašich představ. Vzorový půdorys, ve kterém jsou vyznačeny nejdüležitější informace. Bližší informace o možnosti zpracování grafického návrhu na www.sapho.cz. pod záložkou Podpora - 3D návrhy Před samotným finálním výběrem konzultujte uvažované úpravy také se stavební firmou či řemeslníkem, který bude stavbu či přestavbu realizovat. Ti zhodnotí, s čím je v daném prostoru při plánování možné počítat a s čím by naopak mohl nastat problém. Příkladem mohou být v poslední době velmi žádané nízké sprchové vaničky, položené na podlaze nebo do podlahy dokonce zapuštěné. V takovém případě je potřeba myslet na to, že bude nutné zapustit do podlahy také odpad. Ne vždy bohužel stavební podmínky (tlouštka a skladba podlahy, napojení na odpad) takovou úpravu umožňnuji Podobné je to u rozvodů vody a odpadů, které bývá nutné schovat do instalačních přizdívek a které potom mohou ubírat místo. 3450,0 oS EL Rozmér okna: 700 (3) x 1200 (v) (1000) parapet OD OS от Vyznačte nebo pamatujte na: OD odpady OD/VO VO 700 (1970) OS osvetleni VT- ventilátor OT -otopné teleso OD výška stropu 2730 mm 1125,0 1950,0 Doporučené/standardní výšky instalací (od podlahy) 120 cmvýška instalační přizdívky pro podomítkovou nádržku závěsného WC 53 cm 58 cm POZOR: Vpřípadě umyvadlových skříněk je potřeba výšku přizpůsobit konkrétnímu nábytku 85-90 cm horní hrana umyvadla 75 -80 cm výška osy nástěnné vanové baterie 80-90 cm vý'ška osy podomitkové vanové baterie 120 130 cm výška osy sprchové baterie (nad dnem sprchové vaničky) 220 230 cm výška vývodu vody pro sprchové ramínko hlavové sprchy 120 cm odpad umyvad přívod vody k umyvadlu umístění el. zásuvek Doporučené míry pro volný pohyb před zařizovacími předměty: 100x70 cm 80x60 cm 100x70 cm 80x90 cm Zaujalo Vás něco z výše uvedeného? Tak se pojdme společně podívat na jednotlivé skupiny sortimentu, kde Vám o zařizování povíme víc.

Sapho letáky

Leták Sapho

Leták Sapho.
Platný ve všech prodejnách Sapho

Leták Sapho

Leták Sapho.
Platný ve všech prodejnách Sapho

Leták Sapho

Leták Sapho.
Platný ve všech prodejnách Sapho

Leták Sapho

Leták Sapho.
Platný ve všech prodejnách Sapho

Leták Sapho

Leták Sapho.
Platný ve všech prodejnách Sapho

Leták Sapho

Leták Sapho.
Platný ve všech prodejnách Sapho

Leták Sapho

Leták Sapho.
Platný ve všech prodejnách Sapho
TOP letáky